Neomezený e-shopový systém s jednotnou administrací
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Zaběhnutý fintechový portál zaměřený na hypotéky online hledá investora

Podrobnosti aukce
Loading...
Končí 30.06.2020 v 14:05  
Počet sledujících: 0
  1. Projektem je online portál, který poskytuje od roku 2016 klientům možnosti online zpracování hypotečního úvěru. To probíhá za asistence profesionálů s letitými zkušenostmi, přičemž se ušetří na dalších výdajích a poplatcích. Jedná se o komplexní službu pro financování nemovitosti.

    Portál řeší problémy spojené se zřizováním hypotéky. Nabízí porovnání jednotlivých možností, které klient má, a to přímo na míru. Usnadňuje celý proces, přesouvá ho do online prostředí a zároveň nabízí možnost individuální konzultace od hypotečních profesionálů, bez nutnosti obíhat banky a vybírat si v práci volno.

    Za projektem stojí silný tým. V čele je zakladatel s desetiletou zkušeností v oblasti hypotečních úvěrů, dva členové týmu spoluvlastní grafickou a reklamní agenturu a čtvrtý člen týmu je majitelem IT společnosti.

    Projekt je finančně již delší dobu soběstačný a cílem investice je zajistit dynamický růst, zahájit novou marketingovou strategii a rozšířit služby pro nové i stávající zákazníky, zvlášť v současné době, kdy přechází velká část služeb pouze do online.

    Více informací, výše a cena podílu na vyžádání. Jedná se o cca 2 mil. Kč.

Spolupracujeme: Jooble.org, Aximum - profesionální překlady Hostujeme u Server powered by TELE3