logo
30.03.2020 09:18
1
Mate nekdo tip na sluzbu, kde by se dala provest obecna uhrada cehokoliv kartou bez nutnosti integrace a slozitych smluv a podminek?

Moje predstava je api typu:

https://zaplat.kartou.xy/ucet="21211232241/0800"&variabilni_symbol="123456"

, ktere klienta prenese na stranku, kde muze zaplatit kartou.

Prijatou platbu bych rad dostal jednotlive na ucet bez strzene provize. Idealne okamzitou platbou.

Je to iluzorni predstava nebo neco takoveho existuje?

Diky

Co se právě děje na Webtrhu?

30.03.2020 09:38
2
Pokud by něco takové existovalo, tak by provozovatelé platebních bran neměli v podstatě co žrát. Pro získání některých obecně využívaných platebních metod je třeba získat certifikace, jak technické, tak bezpečnostní. Proto tu jsou platební brány, které tohle podstoupily za tebe a berou si od tebe malou daň za usnadnění života.
30.03.2020 14:09
3
Tohle by nesplnilo legislativní podmínky, které musí každý bezhotovostní styk splňovat. Stejně tak by to bylo skoro nezabezpečitelné.

1. K těmhle účelům si můžeš na stránce vygenerovat QR kód pro platbu, zákazník údaje pak buď přepíše nebo vyfotí mobilní aplikací od banky,
2. existuje spousta "Donate" tlačítek, které se snaží platbu co nejvíce zjednodušit, ale provizi platit musíš,
3. existují snad u každé banky platební tlačítka, které přesměrují do jejich internet bankingu a tam zákazník jen potvrdí platbu, buď můžeš použít prostředníka typu gopay nebo si založit účet v daných bankách a jejich tlačítka implementovat, není to kupodivu nijak složité a dělal jsem to dříve ručně než se objevili první zprostředkovatelé
30.03.2020 16:53
4
jedine paypal a online penazenky. bohuzial, tak je nastaveny system dnes. myslim ze aspon v ramci europskej unie by sa mohli viacej rozsirit bankove prevody. keby niekto spravil nejaku "branu" na to tak to by bolo fajn. nieco ako maju nase brany pod sekciou "platobne tlacitka" ale pre vsetky banky v eu.
Pivo Sněžka

Malý dar z Krkonoš

Pecký Pivovar vám přeje klidné prožití Vánočních svátků - jako malou pozornost si dovolujeme nabídnout všem uživatelům slevu 10% na nákup dárkové krabice "Na vrcholu".