Covistop Dezinfekce rukou Anti-Covid - 100 ml s rozprašovačem, 500 ml se stříkací vložkou, Skladem
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Programování Arduina a

Přátelská zpráva
Loading...
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce Poptávky vývoje a programování.
Vybíráme pro vás:
 1. Poptávám naprogramování dávkovače hnojiv, konkrétně podle tohoto návodu:
  https://kolem-domecku.cz/automaticke...omoci-arduina/

  Pouze bych chtěl pozměnit, aby Arduino (budeme používat klon, nikoliv originál, předpokládám: https://arduino-shop.cz/arduino/1353...-mini-usb.html) ideálně ovládalo 3 nebo 4 peristaltické čerpadla a bylo možné možné Arduino nastavovat s pomocí klávesnice a displeje, současný návod totiž počítá s tím, že nastavení dávkovaného množství a času spouštění se musí zadat jako konstanta přímo do kódu.

  Ideálně bych chtěl použít k Arduinu tuto klávesnice a monitor:Respektive to mohou být i jiné, ale propojení musí být skrze kabely, chci se za každou cenu vyhnout pájení.

  Do zpráv mi prosím napište:
  • Vaši cenovou nabídku (pokud nejprve pro stanovení ceny potřebujete zodpovědět další dotazy, tak mi je prosím napište a pokusím se obratem odpovědět)
  • Časový odhad do kolika dní jste schopní dodat funkční prototyp (od dodání všeho materiálu a součástek z mé strany)
  • Zda můžete fakturovat, případně zda jste plátci DPH? Pokud by tam možnost nebyla, tak bychom to udělali například dohodou o provedení práce, nebude to problém.

  Jak jsem již uvedl, veškerý materiál, jakmile si jej odsouhlasíme, Vám obratem dodám. V případě, že budete mít na svém Webtrh účtu dostatek kladných hodnocení a budete to vyžadovat, tak není problém uhradit zálohu. Platím obratem bez jakýchkoliv prostojů.

  PS: Je možné jít i jinou cestou než přes Arduino desku, chci se však vyhnout tomu, že si budu muset nechat na míru vyrábět své vlastní plošné spoje.
  Například: https://kolem-domecku.cz/automaticke...casoveho-rele/

Spolupracujeme: Jooble.org, Aximum - profesionální překlady Hostujeme u Server powered by TELE3