Covistop Dezinfekce rukou Anti-Covid - 100 ml s rozprašovačem, 500 ml se stříkací vložkou, Skladem
Zobrazují se odpovědi 1 až 2 z 2

Platební metody v Google Ads během Covid-19 - Nesahat

 1. Google v rámci boje se scammery parazitujícími na Covid-19 potichu přijal drakonické opatření.

  Pokud v účtu Google Ads jakkoli změníte platební metodu nebo vám na kartě dojdou prostředky, dojde k dočasné blokaci účtu Ads nebo Merchants a "specializovaný tým" po dobu v průměru trvající 1 týden prověřuje, že je tedy vše v pořádku.

  Konkrétní případy:

  1. klientovi došly v pátek večer peníze na kartě. I když se obratem na účet nahrály a i když jsme zkusili přidat různé karty během víkendu a hned z nich poslat peníze, účet pořád stál.

  V pondělí jsme kontaktovali podporu, ta

  - nejprve tvrdila, že je vše v pořádku a máme počkat
  - po naléhání se uráčila zjistit, že díky našim poslaným penězům z různých karet má účet povolený denní spend 0, protože je to bráno jako podezřelá aktivita
  - do 24 hodin se to vyřeší

  Reálně to dopadlo tak, že účet spustili ve čtvrtek večer krátce poté, co mi ruply nervy a poslal jsem jim ostrý email mj. vyčíslující škodu u klienta, když mu inzerce 6 dní stála (která šla do milionů).

  2. Klient dočasně měnil platební kartu za jinou, aby předešel pozastavení inzerce z důvodu nedostatku peněz na účtu. Tato karta byla na jiné jméno, než je uvedené ve fakturačních údajích.

  Toto spustilo blokaci Google Merchants účtu s odůvodněním "untrustworthy promotions".

  Opět cue naše naléhání na podporu a jejich debilní chlácholivé řečičky - tento příběh navíc má špatný konec, protože ten účet po té kontrole nespustili a museli jsme to tam poslat znovu.

  Doufám, že to někomu pomůže vyhnout se problémům, které Google v uplynulém týdnu přidělal nám.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. My máme na jednom webu problém pro změnu s Adsense. :D Po začátku korony jsme preventivně dostali blok na reklamy za neplatný provoz.

Spolupracujeme: Jooble.org, Aximum - profesionální překlady Hostujeme u Server powered by TELE3