Startujete nový eshop? ExitShop ruší paušální platby! Založte si eshop bez rizika
Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazují se odpovědi 31 až 33 z 33

Beraniste Banned? cože?

 1. Citace Původně odeslal vodička Zobrazit příspěvek
  A proto je tu Zabijaktrollu uz skoro pul roku?
  Tak já jsem se vrátil k nějaké aktivitě teprve včera, takže Zabijáka jsem začal řešit dnes a vyřešil.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Citace Původně odeslal beraniste Zobrazit příspěvek
  Přátelé, kamarádi, tak jsem opět tady. Pln elánu, dobré nálady a energie. Ani se nebudu nijak mstít, ne nebudu ban oplácet banem, protože já jsem prostě nad věcí. Vidím, že tu mám spoustu příznivců a to mě ze srdce těší. Tak pojďme na to. Proč jsem byl takto sundán :-) Nejprve pár vět. Když mi Martin dával instrukce jak komunikovat a jak pracovat s komunitou, hlavně mě kladl na srdce ... ať potlačím své ego, ať nic co není vyloženě protizákonné nemažu a ať využívám sankce rozumně. Že tu jsou "dobré rady" nebo "napomenutí" a tak dál a až tou nejkrajnější variantou ban. Ban se tady opravdu prakticky nepoužívá, protože abyste dostali ban, museli byste se provinit takovým způsobem, který já si ani nedokážu představit. Např. bych to viděl na xenofobní, rasistické výlevy nebo vyhrožování, nebo různé podvody.

  Tak a teď co jsem provedl tak hrozného! V diskuzi https://webtrh.cz/446164-ibubrufen-redakce-koronavirus

  jsem si dovolil upozornit na technické nedostatky webu koronavirus.eu. Protože jsme na webtrhu a přesně tyto věci se tu řeší. Byly to dva nedostatky - česko-anglický web a špatně zpracovaná data natažená z monitoringu tisku. Na to jsem byl odpálkován a zabanován. Nu což říkám si, buď rád, že tě nepostaví ke zdi a rovnou nezastřelí :-)

  A protože bych se ani nedivil, kdyby za tento příspěvek přišel další ban, tak se chci s Vámi všemi rozloučit. Bylo mi tu moc hezky, ale zjevně jsem se stal osobou nežádoucí. Tak se mějte krásně a hlavně zdravíčko a berte věci s nadhledem, třeba jako já :-)


  Příloha 30991
  Divím sa že od radosti skáčeš ako malý chlapec. Veď WT je čistá stráta času.

 4. Dostat ban za upozorneni na nedostatky na foru ktery se na to +- zameruje. (clap) :D

Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Spolupracujeme: Jooble.org, Aximum - profesionální překlady Hostujeme u Server powered by TELE3