Prodej bannerové reklamy na Koronavirus.eu od 3 Kč / klik
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

C# BE developer

Podrobnosti aukce
Loading...
Končí 23.04.2020 v 15:05  
Počet sledujících: 0
Zájemci: 1
Odezva: 0%

Poptávající preferuje
Poměr cena/výkon

Rozsah
Software

Rozpočet
50 - 100 tisíc Kč

Technologie
Windows

 1. C# BE developer

  S čím budeš pracovat?

  Languages: C#
  Platforms: .NET Core 2.2, Linux
  Containers: Docker
  Infrastructure: GitLab, Azure, DigitalOcean

  Koho hledáme?

  Hledáme nadšence, který rád experimentuje s novými technologiemi a postupy. Vyvíjíme inovativní komunikační platformu, která zefektivňuje práci v callcentrech. Protože je tu práce jako na kostele, hledáme někoho na full time spolupráci v Praze.

  Aplikace využívá dva základní vstupy a to audio-video (WebRTC) a chat (signalR). Na oba tyto kanály jsou nasazeny analytické systémy, které rozšiřujeme o strojové učení (machine learning) a doprovodné chatbotí platformy.

  Tenhle projekt už není žádné ořezávátko a potřebovali bychom pomoct s přechodem na microservices. Aktuálně využíváme actor model postavený na Akka.NET. Budeme rádi, pokud to s námi dáš dohromady.

  A jak to u nás funguje?

  Jedeme pomocí Scrumu, takže se všichni společně sejdeme nad zadáním od Product Ownera, probereme technické možnosti a naceníme pracnost. Dostaneš kartičky na planning poker, takže si užiješ i kousek srandy a budeš mít vliv na další vývoj produktu. Během plánovačky probereme plány na následující sprint a společně vybereme úkoly, kterým se budeme věnovat. Úkoly jsou ve formě User Stories a pro organizaci práce využíváme YouTrack (obdoba JIRY). Jakmile si s týmem plácneme, že to zvládneme, pustíme se do práce. V téhle fázi je to tvoje – je potřeba se domluvit s UXákem na návrzích, s ostatníma klukama na rozdělení práce a doptat se na nejasnosti. K tomu nám slouží pravidelné stand-upy a průběžné ukázky práce, kde si můžeš vše dovysvětlit s produkťákem. Na konci sprintu očekáváme, že všechno bude otestované a nasazené na předprodukční prostředí, kde si to ukážeme na demu. Nové verze produktu vydáváme pravidelně ve 3 týdenních intervalech. Changelogy si můžeš projít zde.

Spolupracujeme: Jooble.org Hostujeme u Server powered by TELE3