Dobrý den, mobilní vývojáři,

cílem je vytvořit mobilní aplikaci pro platformu iOS a Android zaměřenou na evidenci slevových voucherů k podnikatelské činnosti.

Projekt budeme budovat postupně budovat dále a začneme pouze první fází, která je důležitá z důvodu možnosti prezentovat aplikaci partnerům. Již teď mám opravdu hodně nápadů na další funkce.

Jde pouze o programování samotné mobilní aplikace. Specifikace, wireframy a grafika budou dodány. API bude připraveno včetně validace formulářů v aplikaci.

Obrazovky:
- loading screen
- přihlášení
- dashboard
- detail voucheru
- nový voucher

Podrobnější specifikaci včetně prvních wireframes zašlu na vyžádání. Ve své reakci prosím uveďte informace o technologii, ve které byste aplikaci vytvořili, přibližnou hodinovou sazbu, zda jste plátci DPH, vaše zkušenosti / reference, odkud jste a kdy byste mohli na vývoji aplikace začít pracovat. Pokud jste třeba stále student, určitě nevadí.

Prvotním filtrem bude pochopení mé prosby, abyste reagovali pouze do emailu na adresu info@david-musil.cz.

Závěrem otázka - Lze vybrat moderní technologii, která dovolí mít jeden zdrojový kód a pak se vždy jen udělá export aplikace dle platformy, nebo je toto nemožné? Jedná se o minimalizaci budoucích nákladů ohledně správy.

Budu se těšit na vaše nabídky.

David Musil