Prodej brandové domény světové značky Fred Perry
Zobrazují se odpovědi 1 až 16 z 16

Sdružení CZ.NIC prodlužuje funkčnost domén, za které jejich držitelé nestačí včas zaplatit.

 1. Největší kravina je v provozu.

  Prodloužení platnosti internetové domény by nemělo být tím nejdůležitějším, co by měli nyní uživatelé řešit. Proto jsme se rozhodli upravit naše systémy tak, aby nezaplacená doména a služby na ní napojené nepřestaly fungovat po 30 dnech, jak tomu bylo dosud, ale až za 60 dnů. Věříme, že tato změna pomůže lidem a firmám, které jsou kvůli karanténním opatřením ve složité situaci a nefunkční doména a na ní navázané služby, jako jsou web či e-maily, by pro ně mohly představovat velký problém
  uvedl Ondřej Filip, výkonný ředitel sdružení CZ.NIC.  CZ.NIC - Sdružení CZ.NIC prodlužuje funkčnost domén, za které jejich držitelé…

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Jo, přeprodávačům domén to lehce komplikuje práci :-) Jinak v tom nevidím takovou kravinu.

 4. Nikomu to nic nekomplikuje a nikomu to nepomůže.

 5. Proč by to nikomu nepomohlo? Teď se řeší každá koruna i hodina práce.

 6. Vážně? Kvůli 175kč?

 7. Dělám v agentuře a divil by ses, kolik firem s milionovými obraty má potíže prodloužit doménu včas, mají prostě jiné priority.

 8. To je lenost a ne nemožnost prodloužit doménu z důvodu úsporu a nebo nedostatku financí. Jedinej, komu tohle pomůže jsou registrátoři, kterým CZ NIC odpouští měsíční poplatky na rok 2020.

 9. Tím sis teda vyvrátil své tvrzení, že to nikomu nepomůže.

 10. Buuuuurn!

 11. řada firem má IT doma, v karanténě nebo na neschopce, je teď daleko větší šance, že dojde k opomenutí prodloužit doménu. Tuhle věc docela vítám.

 12. Myslím, že to je jediný krok, který může NIC.CZ udělat a je to od nich pěkné. Také si myslím, že by ti, co mohou, měli poskytnout třeba nevyužitý výkon svým zákazníkům pro udržení jejich businessu, protože pokud pomřou, tak se to vrátí jak bumerang i těm, kteří své zákazníky ždímou.

 13. ja myslel ze mi uplne prominou tech 170kc a budu si moct koupit rohliky :/

 14. Cekam kazdym dnem, az se jedna domena uvolni... pfff, joudove...

 15. Citace Původně odeslal skorozacatecnik Zobrazit příspěvek
  Myslím, že to je jediný krok, který může NIC.CZ udělat a je to od nich pěkné. Také si myslím, že by ti, co mohou, měli poskytnout třeba nevyužitý výkon svým zákazníkům pro udržení jejich businessu, protože pokud pomřou, tak se to vrátí jak bumerang i těm, kteří své zákazníky ždímou.
  Když už chtějí pomáhat, tak mají vymyslet nějakou promo akci a ne umožnit pozdější platbu 175kč, který stejně musíš zaplatit. Je to nesmysl.

 16. ja jsem s nimi vcera o tom vedl pul hodinovou debatu, jelikoz mi uteklo nekolik domen, protoze vozim nakupy a dalsi veci, je bordel v registrech a resi to nesmyslnymi akcemi, kdy jeden clovek muze mit xy kontaktu, rikali, ze to je casty problem a ze neco vymysli...

 17. Toto mě taky zaskočilo. Zvlášť důvod pro to neexistuje. V ČR se domény dají zaplatit až na 10 let. Pokud je pro člověka kritická, tak nechápu, proč ji nemá zaplacenu dopředu.

Spolupracujeme: Jooble.org, Aximum - profesionální překlady Hostujeme u Server powered by TELE3