Prodej bannerové reklamy na Koronavirus.eu od 3 Kč / klik
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Více dopravců v jedné objednávce - Presta 1.6.

 1. Ahoj,
  máme na webu problém s nastavením více dopravců u jedné objednávky. Fungujeme na Prestashopu 1.6.
  Máme pneumatiky, které vozí jen jeden dopravce, a pokud budou v objednávce ještě další položky, tak ty zas vyjdou u tohoto dopravce velmi draho. Případně pneu pojede přímo od dodavatele.
  Potřebujeme tedy zboží zaslat jiným kurýrem, zásilkovnou, atp.

  Ideálně takto:
  Název: doprava_alza.JPG
Zobrazení: 84
Velikost: 43,0 KB

  Řešil někdo podobný problém? Povedlo se nějak zvládnout?

  Děkuji

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. "pneumatiky, které vozí jen jeden dopravce" v tom případě tady nemusíte na výběr (když na výběr nic není) a zákazník vybírá jen způsob doručení pro ty drobné položky a jste zpátky u výběru jednoho dopravce.

 4. Ano, to je samozřejmě pravda. Co ale potřebuji je, aby když je v objednávce pneumatika a 1l lahev oleje, tak aby šla pneumatika od dodavatele a olej tím, co si zákazník vybere.
  Presta mi takovou variantu vůbec neumožní. Je tam prostě jeden dopravce a hotovo. Když nastavím u pneumatiky povoleného dopravce a u ostatních produktů všechny, krom toho u pneumatik, vykrátí se mi seznam a v košíku není dopravce žádný.

  Ten screen z je z jiného eshopu, jen pro ilustraci.

 5. Používá se Wise shipping module:
  https://store.webkul.com/Prestashop-...-Shipping.html

  U každého produktu lze nastavit dopravce popřípadě kombinace dopravců. Pokud není žádný společný dopravce, vytvoří se dvě objednávky a každá s jiným dopravcem.

 6. Citace Původně odeslal Spouter Zobrazit příspěvek
  Používá se Wise shipping module:
  https://store.webkul.com/Prestashop-...-Shipping.html

  U každého produktu lze nastavit dopravce popřípadě kombinace dopravců. Pokud není žádný společný dopravce, vytvoří se dvě objednávky a každá s jiným dopravcem.
  Díky za tip. Nevypadá to vůbec špatně! Speciálně se mi líbí to, že by se objednávka případně rozdělila na dvě s odlišnými dopravci. Máte modul vyzkoušený vy nebo někdo blízký, abych měl osobní zkušenost?

 7. Modul jsem instaloval u zákazníka cca 2 roky zpět. Byl tam nějaký problém v administraci, tuším že to špatně pracovalo se změněným číslem objednávky. Každopádně při požadavku na technickou podporu to upravili a následně vše fungovalo.

 8. Citace Původně odeslal Spouter Zobrazit příspěvek
  Modul jsem instaloval u zákazníka cca 2 roky zpět. Byl tam nějaký problém v administraci, tuším že to špatně pracovalo se změněným číslem objednávky. Každopádně při požadavku na technickou podporu to upravili a následně vše fungovalo.
  Děkuji Vám, projednám s programátorkou a zkusím nainstalovat.

Spolupracujeme: Jooble.org Hostujeme u Server powered by TELE3