Eshop hledá investora (4M obrat, Ziskovost 25%, návratnost 12měsíců)
Zobrazují se odpovědi 1 až 2 z 2

Hledám parťáka pro budování pasivních příjmů

Podrobnosti aukce
Loading...
Končí 21.04.2020 v 18:48  
Počet sledujících: 3
Zájemci: 4
Odezva: 75%
 1. Ahoj webtržníci,

  poznal jsem tu plno fajn lidí se kterými jsme tu vytvořili pár zajímavých a výdělečný projektů. I když většina úplně výdělečných nebyla :). Nyní však nehledám jednorázový projekt nebo jen dlouhodobější výpomoc s programováním. Hledám parťáka, se kterým vytvoříme projekty/služby, které nám budou generovat pasivní příjem.

  Chápu, že pasivní není nikdy úplně pasivní. Myslím tím něco, co nebude trvat vytvořit třeba rok a bude chtít minimální čas na následnou údržbu/správu.

  Aktuálně jsem ve stádiu brainstormingu a průzkumu a jsem tím otevřeným jakýmkoliv nápadům. To však neznamená, že jsem ještě nic nezkoušel. Z příkladů můžu uvést například vlastní originální trading bot na kryptoměny. Ten pár let pěkně fungoval, nyní však je situace trochu jiná a reálně nemá úplně stabilní úspěšnost. Dále například spravuji menší český eshop. U toho se mi však úplně nelíbí množství práce k ziskům. Chci svůj čas co nejvíce optimalizovat.

  O jaké projekty mám tedy zájem?
  • Dropshipping - spíše globálně například přes Aliexpress a Oberlo - tam je problém najít správný produkt a udělat k němu reklamu co by fungovala
  • Dropservicing - využít Fiverr nebo jiné levné programátory a zabalit to do profesionální služby - tam je problém najít něco co nemá předraženou reklamu
  • Krypto/Forex trading bot - taková klasika na pasivní příjem, ale vymyslet originální strategii, která by fungovala konzistetně také není úplně jednoduché. Fungující se může škálovat, ne úplně fungující se může zabalit do webové služby a prodávat za měsíční poplatek :)
  • Affiliate - například přes Clickbank - má však podobný problém jako dropshipping
  • Software as a service - nějaká služba která bude lidem s něčím pomáhat, ideálně za měsíční poplatek či provizní procenta (tržiště twitter účtů, instagram grower, covid mapa :)...)
  • Blog/magazín s recenzema - napojený na affiliate nebo jinou monetizací
  • Sponzoring - nebráním se ani zasponzorování zajímavého projektu s rozumným ROI a nadějí na úspěch
  • Cokoliv dalšího zajímavého - toto byly spíš příklady co mě v rychlosti napadly. Asi bych se nebránil něčemu zajímavému ani v offlinu (například nemovitosti, sklady), ale nepreferuji to. Rád cestuji a pracuji odkudkoliv.

  Projekty by měly být hlavně po zajetí co nejméně časově náročné na údržbu (nebo aby správa šla outsourcovat) a dobře škálovatelné. Aby poté šel vybrat ten nejvýhodnější a do toho by se například nalilo plno peněz na reklamu.

  Koho hledám?
  Hlavně někoho, kdo má podobné smýšlení jako já. Někoho kdo se snaží časem snižovat míru svého pracovního času a zautomatizovat co nejvíce s vidinou brzkého "důchodu". Hodně věcí se dá naučit, ale jít si takto za svým cílem úplně ne :)

  Zkušenosti s marketingem by byly ale velmi vítané.

  Co nabízím já?
  Hlavně bych mohl zajistit technické řešení. Živím se jako programátor a mám s ním zkušenosti přes deset let. Programoval jsem ve více jazycích, ale mým denním chlebem je C#. Nerad dělám věci dokola a vždy se snažím najít nové, rychlejší a levnější řešení. Mám titul ze softwarového inženýrství a pak také z inovativního marketingu. Mám tím trochu i pohled do toho jak udělat projekt výdělečný a ne ho jen naprogramovat.

  Vždy se problém dá nějak nastudovat a vyřešit, případně najít někdo kdo by s technickým řešením pomohl.

  Proč tedy někoho sháním a neudělám si vše sám? Na nějaké projekty asi budu vždycky sám. Ale na něco většího občas prostě člověk potřebuje dostat od někoho impulz k tomu, že má začít a nebo potřebuje s nakopnout, že to je blbost. Ne na všechno má člověk motivaci dělat jen sám. A hlavně nápady se tak dají vždycky lépe vypilovat. Nebojme se toho. Pojďme spolu něco vymyslet a vybudovat si pasivní příjem.

  Snad jsem svým volnějším tokem myšlenek pointu v tomto příspěvku vyjádřil. Těším se na případnou spolupráci.

  Míra

 2. Dobrý den,
  Co se týká této vaší poznámky...

  Sponzoring - nebráním se ani zasponzorování zajímavého projektu s rozumným ROI a nadějí na úspěch

  Jednáme s největší firmou na pokladní systémy na trhu o nějaké spolupráci, snad se ubráníme lákavým nabídkám... :-)
  Celou firmu a ani některé projekty nechceme kompletně prodat.

  Nyní jen hledáme investora pro jakýsi překlenovací úvěr aby firma nemusela měnit provoz a brzdit vývoj.
  V poslední době jsme do toho museli díky EET hodně šlápnout a vypadly nám příjmy díky koronaviru - klienti prostě nezaplatí faktury..

  pro zajímavost:
  www.e-satna.cz
  www.e-nter.pro

  S pozdravem,

  Tvrdík
  608 211 098

Spolupracujeme: Jooble.org Hostujeme u Server powered by TELE3