Koronavirus.eu - 242 000 návštěv za 18 dní
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 10

U koho mít eshop

 1. Dobrý den, u koho doporučujete mít eshop ? Rozhoduji se mezi Wordpressem a Shoptetem.
  Má třeba Shoptet oproti WP nějakou velkou výhodu ?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Chce porovnat úplně jiný segment....Takže můj závěr je , že nejdříve by jste měl prodiskutovat business plán s nějakým konzultantem.

 4. Dva roky jsme tlačil svůj e-shop tak, aby byl jak ho chci a mohu ti říct že je jedno na čem běží, hlavní je obchodní plán a reklama. To zda to je na WP, Presta, Opencart je pro začátek jedno, spíše bych doporučil krabici - (je to levnější) pokud neplánujete e-shop a obraty za miliony hned od začátku, ale to asi v plánu není... Každý kdo nemá zkušenosti i já jsem se hodně zaměřil na řešení a trochu podcenil tu obchodní stránku - to je má osobní zkušenost - teď už se to naštěstí dává dohromady, ale tohle vědět na začátku ušetřil bych hromadu nervů a času.

 5. Citace Původně odeslal Hagen Zobrazit příspěvek
  Dva roky jsme tlačil svůj e-shop tak, aby byl jak ho chci a mohu ti říct že je jedno na čem běží, hlavní je obchodní plán a reklama. To zda to je na WP, Presta, Opencart je pro začátek jedno, spíše bych doporučil krabici - (je to levnější) pokud neplánujete e-shop a obraty za miliony hned od začátku, ale to asi v plánu není... Každý kdo nemá zkušenosti i já jsem se hodně zaměřil na řešení a trochu podcenil tu obchodní stránku - to je má osobní zkušenost - teď už se to naštěstí dává dohromady, ale tohle vědět na začátku ušetřil bych hromadu nervů a času.
  No tak hlavně Shoptet je mnohem dražší než WP

 6. Nepochopil jste...

 7. Dobrý den,
  přesně nad tím taky teď přemýšlím. S Woocommerce mám zkušenosti, sice je to "zadarmo", ale nakonec to vyjde draze a nebo vůbec. S Shoptet jsem se před pár dny seznámil a moc se mi líbí, jen ty grafiky eshopu nejsou tak propracované, jako šablona z themeforestu no..

  Spíš bychom potřebovali radu, když ještě máte na výběr jít do Woocommerce nebo Shoptetu, co byste vybrali?

  Děkuji

 8. Shoptet. Zaplatíš za to co potřebuješ a je to hotové. Neřešíš nefunkční komponenty a pluginy, nebo šablonu, jako na Woocommerce. Woocommerce tě ve finále může vyjít na mnohem víc peněz, než Shoptet.

  Takže jestli si chceš sám něco bastlit a hrát si, tak Woo. Jestli chceš funkční eshop a rovnou bez starostí prodávat, tak Shoptet.

 9. Díky za názor. Po mých zkušenostech s Woocommerce opravdu půjdu do Shoptet.

 10. Citace Původně odeslal Tomáš Maňhal Zobrazit příspěvek
  Shoptet. Zaplatíš za to co potřebuješ a je to hotové. Neřešíš nefunkční komponenty a pluginy, nebo šablonu, jako na Woocommerce. Woocommerce tě ve finále může vyjít na mnohem víc peněz, než Shoptet.

  Takže jestli si chceš sám něco bastlit a hrát si, tak Woo. Jestli chceš funkční eshop a rovnou bez starostí prodávat, tak Shoptet.
  Akorát vzhled Shoptetu je strašný.

 11. Citace Původně odeslal Stana Lukáš Zobrazit příspěvek
  Akorát vzhled Shoptetu je strašný.
  Tak hrozné to není. Pořád v reálu běží tuna mnohem horších designů. Hlavní otázka u eshopu je, jestli ten design funguje z hlediska orientace, nákupního procesu a podobně. A tady je zrovna docela vyladěný. Dělali a dělají na tom průběžně s mnoha specialisty z různých oborů. Takže pak je tu fakt jen výtka ohledně vzhledu, že každý ten shoptet vypadá podobně no. O to víc je třeba se odlišit produktem, přístupem.

Spolupracujeme: Jooble.org Hostujeme u Server powered by TELE3