Prodej bannerové reklamy na Koronavirus.eu od 3 Kč / klik

Výsledky hlasování: Který obor vybrat:

Hlasující
2. Nemůžete hlasovat
 • Hračky a RC modely

  0 0%
 • Outdoor potřeby pro turistiku a cestování

  1 50,00%
 • Potřeby pro domácí mazlíčky (zvířata)

  1 50,00%
Zobrazují se odpovědi 1 až 4 z 4

Výběr oboru eshopu

 1. Ahoj,
  hledám (zatím) souběžný příjem ke svému současnému zaměstnání a chci založit e-shop. Nějaké lehké zkušenosti z online marketingu a eshopu už mám.
  Teď přemýšlím o oboru s ohledem na to, co by mě bavilo a k čemu mám blízko (i s argumenty proč) a od vás bych prosil názor ohledně vhodnosti té které varianty. Díky.
  1. Hračky včetně RC modelů - Obrovská poptávka, ale obrovská konkurence, navíc před Vánoci obrovský peak v objednávkách, který nepovažuji za ideální. Mám zkušenosti z hračkářského eshopu (ne vlastního), ale už před 10 lety. Mám i malé děti
  2. Outdoor věci - turistika, cestování, tj. stany, spacáky vařiče, kempování, čelovky, nožíky, atd, atd... Tady ale nejsem moc znalec těch produktů, spíš běžný uživatel.
  3. Chovatelské potřeby - krmiva, pelíšky, hračky, obojky pro psy, kočky, ptáky, křečky, atd.. (ALE NE velká zvířata jako koně, dobytek, a pod.) Poměrně slušná poptávka a daleko menší konkurence v porovnání s hračkami. Máme nějaká zvířata doma. Mám kontakty i na lidi z veteriny, se kterými by teoreticky šlo spolupracovat (poradna a pod.)... Lze najít tuzemské velmi kvalitní výrobce ať už krmiva nebo těch různých "kravinek" pro zvířata.

  Jaký je váš názor k založení eshopu pro jednotlivé obory?

  Díky!

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Ve všech oborech je obrovská konkurence.... Navíc v hračkách a chovatelkách jedou i velcí hráči (Alza, Mall apod.)... možná i v outdooru, ale ten obor neznám.
  Jako nic není nemožné, ale bude to hodně těžké, a pokud se tomu nehodláte věnovat na 130%, tak si odobně myslím, že to nemá smysl...

 4. Máte k prodeji něco fakt unikátního, konkurenceschopného z těch uvedených oborů? Případně dostatečně velký kapitál to rozjet fakt ve velkém?

 5. Myslím, že ve všech vypsaných oborech pokud nemáš alespoň mega na první nákup aby jsi se dostal na konkurence schopné ceny to nemá smysl jelikož se dostaneš tak na marže v řádu procent asi tak do 5%.

Spolupracujeme: Jooble.org Hostujeme u Server powered by TELE3