Prodej bannerové reklamy na Koronavirus.eu od 3 Kč / klik
Zobrazují se odpovědi 1 až 4 z 4

Inizio Academy - zkušenosti?

 1. Ahoj.

  Máte někdo zkušenosti s kurzem INIZIO Academy?
  viz https://inizio-academy.teachable.com...iho-marketingu

  Zajímalo by mě, jestli jsou tam opravdu zajímavé tipy a je to k něčemu, nebo je to jenom další z řady "infoproduktů"
  Díky

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Pokud někdo vyučuje marketing a prezentuje se tak, jak se prezentuje, smysl to nemá.

 4. zajímavé.. nejsem z oboru tak si dovolím nezaujatý pohled. Proč by někdo prodával své knowhow v digitálním marketingu, když má tak skvělá čísla a může "marketovat" svůj byz? Proč si budu vytvářet konkurenci, co na to stávajíí zákazníci co mu platí a on jim pošle do cesty novou konkurenci? Odpověď je, že už tyto postupy přestali fungovat a je něco nového co si nechám samozřejmě pro sebe..tohle vám nacpu za výprodej:) Nějak mladíkovi nevěřím, že on sám nacpal do špatných kurzů milion Kč a teď je z něj Mirek Dušín.

 5. Citace Původně odeslal rooibosman Zobrazit příspěvek
  zajímavé.. nejsem z oboru tak si dovolím nezaujatý pohled. Proč by někdo prodával své knowhow v digitálním marketingu, když má tak skvělá čísla a může "marketovat" svůj byz? Proč si budu vytvářet konkurenci, co na to stávajíí zákazníci co mu platí a on jim pošle do cesty novou konkurenci? Odpověď je, že už tyto postupy přestali fungovat a je něco nového co si nechám samozřejmě pro sebe..tohle vám nacpu za výprodej:) Nějak mladíkovi nevěřím, že on sám nacpal do špatných kurzů milion Kč a teď je z něj Mirek Dušín.
  Jen PR, nic víc. V těch materiálech bude jen obecná omáčka, nic co by se nedalo na internetu najít a naučit se i mimo jejich placenej kurz. Takové věci dáváme na firemní blog zdarma. A každá taková diskuze jen nafukuje odkazové portfolio :-)

  Dokonce mě to donutilo zjišťovat, jestli jen někdo na Iniziu neparazituje, protože ta bait stránka na školení vypadá jako otřesnej pokus o scam. ale zdá se, že to je fakt legitimní nabídka agentury Inizio.

Spolupracujeme: Jooble.org Hostujeme u Server powered by TELE3