Ahoj,

chtěl jsem si dnes udělat jen takovou malou fičurku na automatickou publikaci příspěvků z webu na fan page, ale nemohu to rozchodit. Vytvořil jsem aplikaci, nastavil oprávnění, apod.

API FB mi při requestu sice vrátí hlášku "fb apiGraph returned an error: (#200) If posting to a group, requires app being installed in the group, and \ either publish_to_groups permission with user token, or both manage_pages \ and publish_pages permission with page token; If posting to a page, \ requires both manage_pages and publish_pages as an admin with \ sufficient administrative permission" - jenže já tam mám všechno tohle povoleno.

Bohužel tam ale svítí, že je třeba provést Verifikaci byznys účtu. Chci to jen pro soukromé využití na svém webu. Appka neumožní žádné přihlášení, apod., ale jen FB post.

Nejde mi to do hlavy, protože takové fičury na automatickou publici jde instalovat do Wordpressu a byznys ověření to určitě nepotřebuje.

Měl jsem tento návod, ale neuspěl jsem: https://adamboother.com/blog/automat...-facebook-api/

Nicméně ona chyba není v návodu, ale právě v tom byznys ověření. Založil jsem někde omylem tu appku jako byznysovou a proto je nutné ověření?

Díky všem za rady, jak to vyřešit.