Eshop hledá investora (4M obrat, Ziskovost 25%, návratnost 12měsíců)
Zobrazují se odpovědi 1 až 6 z 6

Česká pošta ukládá všechny balíky?

 1. Teď čtu na webu pošty https://www.ceskaposta.cz/omezeni-vnitrostatnich-sluzeb že všechny balíky se uloží bez pokusu o doručení, to je zpráva z 16.3.

  Nicméně balíky které jsem poslal 17.3. byly normálně doručeny a v informačním emailu co přišel od ČP 18.3. se píše, že se ukládají pouze balíky v uzavřených lokalitách.

  Jak to tedy je? Máte někdo víc informací?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Nechodí doporučené dopisy.

 4. Neumíte nikdo číst? "(...)platnou pro doručování v oblastech uzavřených z rozhodnutí Krajské hygienické stanice(...)"

 5. Není to jen v uzavřených lokalitách, ale všude, kde mají problémy s počtem zaměstnanců. Kontrolou tento týden odeslaných balíčků jako doporučený dopis 100% uloženo na poště z důvodů vyšší moci. Balík do ruky v některých městech a nejsou to uzavřené lokality 100% uloženo bez pokusu o doručení. Jako bonus už pošta nestíhá některé svozy. Po dotazu u doručovatelek doporučené vše co nejde hodit do schránky se má ukládat, pokud má doručovatelka čas, tak může doručit na adresu. A vzhledem k tomu, že pošta omezila otvírací hodiny a jejich současných personálních problémů, ti co chodí ještě do práce nemají kdy vyzvednou, přesunulo se podání dost hodně na PPL a ta pomalu a jistě kolabuje, kdy už ted nestíhají a ani nemají jak naložit poslední svozy a depo nechce balíky přijímat. Takže nás čekají jenom světlé zítřky při té mizerné prodejnosti. A další kolaps bude následovat v dubnu, kdy na poště končí první várka doručovatelů chytře propuštěných pro nadbytečnost.

 6. je to tak, dnes mi došla doporučená zásilka. A na poště mi řekli že nyní nedoručují.

 7. tady https://www.idnes.cz/ekonomika/podni...8_ekoakcie_fih nepíšou že ukládání balíků je jen v uzavřených zónách

  cituji "Stejně tak si osobně musíte také pro balíky či doporučené dopisy, u kterých se úložní doba prodlužuje na 30 dní."

Spolupracujeme: Jooble.org Hostujeme u Server powered by TELE3