O projektu

Nabízím zavedený e-shop PiercingMania.cz, který je v provozu od roku 2010.

E-shop běží na redakčním systému drupal. Má všechny možné pluginy a úpravy, aby provoz hravě zvládl jeden člověk. Díky tomu umí jednoduše export všech dat zásilek, do služby České pošty, podání online, ze které si jednoduše vytisknete nalepovací štítky na obálky, odnesete na poštu a bez čekání ve frontě odevzdáte. Není třeba nic přepisovat.

V největším vrcholu kdy jsem měl obrat cca 840 tis v.r. 2016, bylo nutné věnovat provozu e-shopu pouze 3-5 hodin denně, 5 dní v týdnu. E-shop byl v tom samém roce nejnavštěvovanější piercingshop v ČR.
V posledním roce kdy jsem se e-shopu věnoval velice málo, byl obrat pouze kolem 30tis měsíčně. V posledních měsících, kdy jsem se kvůli nedostatku času už e-shopu nemohl téměř vůbec věnovat, jsem vypnul reklamu na google a facebooku a obrat klesl na cca 8 tis. Což není tak špatné vzhledem k tomu že je to čistě organická návštěvnost.

Eshop má sekci oblečení a doplňky, ve kterém nabízím unikátní zboží od firmy Wildcat®s designy legendárního tetovače Vince Raye.

Veškeré zboží přenechám i s šuplíkovým systémem, který zabere cca 3 m2
Eshop má sekci oblečení a doplňky, ve kterém nabízím unikátní zboží od firmy Wildcat®s designy legendárního tetovače Vince Raye. To vše je součástí nabídky.

V ceně eshopu je

Doména www.piercingmania.cz
Profesionálně nastavený reklamní účet Google Ads - s reklamními kampaněmi, kde stačí vložit peníze a spustit
Účty na sociálních sítích:
FACEBOOK - PiercingMania - 19k + sledujících (poctivě získaných z placené reklamy)
FACEBOOK - MůjPiercing - 900 + sledujících
INSTAGRAM - 300 + sledujících
Účet Google analytics - ve kterém si můžete ověřit návštěvnost eshopu v předchozích letech
Skladové zásoby (cca 2 800 druhů piercingů) - v nákupní hodnotě cca 220 000 Kč a prodejní hodnotě cca 930 000 Kč
Vybavení pro skladování zboží - Velice skladné šuplíkové skřínky
Obalový materiál
Kontakty na dodavatele
Databáze zákazníků včetně kontaktů
Kontakt na webmastera
Propojení s Heureka.cz
Know-How
Zaučení do systému a fungování e-shopu
Plnou telefonickou a emailovou podporu - cca po dobu jednoho měsíce, než kupující eshop plně zvládne.
Přenechám zboží které rozdávám jako dárky při nákupu nad 900 Kč - což jsou sluneční brýle a silikonové hodinky v hodnotě cca 6 000 Kč
Dále přenechám jako bonus, skladové zásoby v nákupní hodnotě cca 150 000 Kč z mého dalšího e-shopu www.klenotmania.cz - který je již zavřený, jeho nabídka zde https://klenotmania.piercingmania.cz

Cena eshopu je záměrně nízká, ze dvou důvodů. První důvod je že redakční systém drupal je již zastaralý a nemá podporu od tvůrců. Což nijak nebrání provozu, ale bylo by dobré eshop nechat vytvořit na novém redakčním systému.
Cena je nízká (hodně pod nákupkou zboží z obou Eshopů) také proto, že chci aby byl eshop co nejdříve v rukách někoho kdo ho opět nakopne. Což nebude žádný problém pokud bude mít nový majitel chuť a bude se řídit mými radami.
Důvod nabídky

Již několik let se věnuji jinému podnikání, které se mi začíná opravdu rozjíždět a díky tomu nemám vůbec čas a popravdě ani chuť eshop provozovat. Podnikám v zemědělství a nechce se mi vracet k sedavé práci :)