Mám příležitost pro E-SHOPY - zvláště pak pro specializované e-shopy.

Jsme všichni svědky událostí dnešních dní a také jsme účastníky preventivního omezeného pohybu.

Lze přirozeně očekávat, že pozornost obyvatel (stejně tak nákupní pozornost) se více přesune na internet. Bezesporu bude pro e-shopy bonusem ta část pozornosti obyvatel, která byla zvyklá nakupovat cokoli v kamenných obchodech.

Lze očekávat silná a trvající vlna nárůstu poptávky - přirozené poptávky z internetu. Tím se myslí zvýšená interakce (tím i nakupování) uživatelů na viditelné přirozené odkazy - ne však označené reklamy - ve vyhledávačích jako především Google, s velkým odstupem dále Seznam, zbozi.cz, Heureka, atd.

Disponujeme osvědčenou webovou strategií, kterak z přirozené poptávky a jejich nejvyšších čísel převést podstatnou část přirozené hledající pozornosti ve prospěch jednoho specializovaného e-shopu na konkrétní zboží. Strategii provádíme na míru pro různé služby, avšak pro e-shopy jsou v následujících dnech naše služby ještě zajímavější.

Máte-li e-shop zaměřený na jisté odvětví, napište nám, čím se zabývá. Odpovíme Vám rádi konkrétním nezávazným doporučením, jak vytěžit z přirozené internetové - a nyní i narůstající - poptávky.

DS
dsprodukce@gmail.com