Prodej bannerové reklamy na Koronavirus.eu od 3 Kč / klik
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Nabízím fungující jednoproduktový e-shop s nabíjecími kryty

Podrobnosti aukce
Loading...
Končí 12.04.2020 v 14:03  
Vyvolávací cena: 70 000 Kč
(Zadejte 70 000 Kč nebo více)
Pro vaše pohodlí podporujeme automatické příhozy.
Zadejte 70 000 Kč nebo více.

nebo
Cena kup teď:
Historie příhozů: Zatím žádný příhoz. Buďte první!
Počet sledujících: 4

Doména
www.powerofcase.cz

Typ webu
E-shop

Unikátní návštevníci za posledních 30 dní
120

Čistý zisk za poslední kalendářní měsíc (Kč)
22 000

Téma
Elektronika

 1. Zdravím všechny, rád bych zde nabídl k prodeji svůj e-shop www.powerofcase.cz, který jsem vytvořil jako svůj první online projekt.


  Nabízím kompletní jednoproduktový e-shop s velmi dobře fungujícím a zajímavým produktem, konkrétně se jedná o nabíjecí kryty na iPhone. E-shop je kompletní a funguje necelý rok. Statistiky v reklamách jsou opravdu skvělé. 😊
  Samozřejmě přikládám i fotografie, které ukazují celkovou cenu za nákup na FB ADS + fotku aktivních sledujících. S případnými zájemci mohu dát skype a ukázat jim výsledky na webu nebo odeslat screeny prodejů.

  Mám vytvořené prodejní videa, které pro marketingové účely fungují velmi dobře + připravený obsah pro sociální sítě či webové stránky.

  Web je postavený na wordpressu a zájemcům, kteří s ním nemají zkušenost, bych určitě do začátku poradil s chodem a správou.

  Co se týče dodavatele a dalších potřebných věcí ohledně doplnění skladových zásob, tak bych vám předal kontakty na výrobní firmu, se kterou spolupracuji. Zároveň s tím přidám produkty, které mám skladem.

  Ziskové rozpětí je velmi zajímavé. E-shop je stále na začátku a je tam spousta nevyužitého potenciálu. Můžete vidět, že jsem do reklam neinvestoval moc peněz, konrétně necelé 3 tisíce měsíčně, ale i přesto jsou čísla opravdu skvělá. Reálné vrácení investice je do 3-4 měsíců ale záleží na investici do marketingu, pokud bude větší, může se investice vrátit i do 2 měsíců. O produkt je velký zájem.

  Na instagramu mám mnoho fanoušků, konkrétně 1370, se kterými aktivně pracuji a zároveň spolupracuji s řadou influencerů, kteří nám propagují produkty.

  Celková částka za celý eshop se vším všudy je
  200 000 Kč, která se vrátí do několika měsíců zpět. Jsem ochoten hodně slevit, takže cenu můžeme více probrat.

  Možná se budete ptát zda je potřeba nějaká investice navíc?

  E-shop je kompletní, vše funguje, ale bude potřeba investovat do skladových zásob okolo 20 000 Kč, které jsem schopný také slevit z ceny, aby zbylo i na investici. Investice je nutná proto, že nemám dostatečný počet kusů na skladě a je lepší jich mít více.

  Strategie prodeje vám určitě sdělím a můžeme společně probrat i další marketingové kroky.

  Důvod prodeje je jednoduchý, momentálně žiju na Bali a zaměřuji se na jiné projekty. Jelikož to časově nestíhám, tak jsem se rozhodl nabídnout k prodeji tento eshop, který mě vytáhl z krysího závodu.

  Přikládám screeny výsledků reklam a instagramu + mohu doložit prodejnost zájemcům do zpráv 😊

  Budu rád za každou nabídku, děkuji 🙏
  Přiložené miniatury Přiložené miniatury Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: reklama.jpg Zobrazení: 185 Velikost: 615,7 KB   Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: Snímek obrazovky 2020-03-13 v 18.25.06.png Zobrazení: 142 Velikost: 1,26 MB  


Spolupracujeme: Jooble.org Hostujeme u Server powered by TELE3