Prodej bannerové reklamy na Koronavirus.eu od 3 Kč / klik
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 10

Neuhrazená doména a webhoting na mém VPS

 1. Mám 2 zákazníky. Oba mají u mě své domény a webhosting. Táhnu to ze svého na mém VPS.
  Jenže poslána už 2há upomínka a platba za doménu a webhosting stále nikde. Splatnost 22.2.2020.
  Mám poslat ještě na 3tí upomínku a pokud platba neproběhne dát na web"Na stránce se pracuje!" a čekat na reakci, nebo udělat to už teď.
  Hrozí za to něco?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. poslat třetí a poslední výzvu, a vypnout. Dále bych to neřešil. Doména dříve nebo později propadne sama a kde není doména není obsah.

 4. Citace Původně odeslal mikrojoby.cz Zobrazit příspěvek
  poslat třetí a poslední výzvu, a vypnout. Dále bych to neřešil. Doména dříve nebo později propadne sama a kde není doména není obsah.
  domény už jsem zaplatil. Mám nastaveno automatické prodlužování. Jeden z těch zákazníků má u mě asi 6 stránek. Vím že platba od něj chodí později
  Zatím tam dám Maintenance a uvidíme. Zatím to pomohlo :D

 5. No nevím proč bych měl platit za někoho. Upomínku pošlu v předstihu, nezaplatí, je čas udělat pápá. Pokud to tedy není klient, který protočí opravdu velké peníze.

 6. Nezaplatis, nejedes.

 7. Citace Původně odeslal mikrojoby.cz Zobrazit příspěvek
  No nevím proč bych měl platit za někoho. Upomínku pošlu v předstihu, nezaplatí, je čas udělat pápá. Pokud to tedy není klient, který protočí opravdu velké peníze.
  protočí. ten jeden +- 10000/rok + dělal jsem mu všechny weby

  ten druhý :D, 4 měsíce po tom, co jsem mu udělal web a on zaplatil ho chtěl vrátit s tím že bych mu vrátil peníze :D

 8. Normálně to vypínám. Mám taky jednoho, který mi lednovou fakturu zaplatí v prosinci. Ale zaplatí a je dlouholetý klient. Ostatním píšu výzvy měsíc před vypršením a pokud nezaplatí, vše umírá s datem výročí.

 9. Citace Původně odeslal Steeta Zobrazit příspěvek
  Normálně to vypínám. Mám taky jednoho, který mi lednovou fakturu zaplatí v prosinci. Ale zaplatí a je dlouholetý klient. Ostatním píšu výzvy měsíc před vypršením a pokud nezaplatí, vše umírá s datem výročí.
  A mají zálohy webů?

 10. Též hostuji vyšší desítky webu svých zákazníků a skoro vždy se stane že někdo nezaplatí včas. Většinou je to prosté opomenutí a upomínka to vyřeší. Ale čas od času se vyskytne někdo kdo na nic nereaguje a dochází k vypnutí. Většinou se jedná o lidi co ztratí o weby zájem. Zálohy mají na vyžádání samozřejmě po nějakou dobu k dispozici. U 2 zákazníků to nemá smysl, ale jinak vřele doporučuji nějaký automaticky systém co za tebe tyto věci bude řešit.

 11. Citace Původně odeslal Mirek Novotny Zobrazit příspěvek
  Též hostuji vyšší desítky webu svých zákazníků a skoro vždy se stane že někdo nezaplatí včas. Většinou je to prosté opomenutí a upomínka to vyřeší. Ale čas od času se vyskytne někdo kdo na nic nereaguje a dochází k vypnutí. Většinou se jedná o lidi co ztratí o weby zájem. Zálohy mají na vyžádání samozřejmě po nějakou dobu k dispozici. U 2 zákazníků to nemá smysl, ale jinak vřele doporučuji nějaký automaticky systém co za tebe tyto věci bude řešit.

  Včera jsem web "odstavil" a uvidíme :)

Spolupracujeme: Jooble.org Hostujeme u Server powered by TELE3