Značkový eshop - Hilfiger, Boss, Gant aj.
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Prodej webu: koronavir.cz - denně více jak 3 000 návtěv

Přátelská zpráva
Loading...
Prodáno za 35 000  Kč
Historie příhozů: 3 příhozy
 1. Dobrý den,

  dovolujeme si nabídnout webový portál www.koronavir.cz. Web obsahuje automatické stahování článků, celkem web obsahuje více jak 6 000 převzatých článků + 20 vlastních redakčních. Web splňuje zákonné podmínky. Web je zaindexován ve všech prohlížečích, má povolenou reklamu na FCB, Google, Seznam - pro vlastní nákup reklamních pozic + je napojen na Google a Seznam reklamy z kterých jdou peníze.

  Web je ve WP a snadno administrovatelný. Součástí prodeje je i úprava menu a základní grafiky, neb web nyní slouží jako podpůrný web pro www.CrSr.cz. Samozřejmostí je odstranění provazovaných odkazů z menu apod. V případě dohody s novým vlastníkem jsme schopni garantovat měsíční odměnu za ponechání tohoto menu.

  Průměrná návštěvnost v době od 9:00 – 22:00 hod: 186 lidí / hodina; Unikátní návštěvníci jsou predikcí v návaznosti na stávající denní návštěvnost a stále rostoucí počet nakažených.


  Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

  ---------- Přidáno 12.03.2020 08:25 ----------

  V návaznosti na opakující se dotazy si dovoluji doplnit následující:

  články - stažený externí obsah: je zcela v souladu s právním řádem a v případě prodeje Vám jsme schopni tuto službu garantovat - její dodání a legálnost.

  výdělek webu: uvedený výdělek je predikcí přijmu v návaznosti na stávající statistiky udržitelné návštěvnosti a počtu zobrazených stránek. Výnosnost webu může být i vyšší při napojení webu na affiliate např. Benu lékárny apod., vyzkoušeno na jiném projektu.


  Statistika:
  Název: korona statistiky.png
Zobrazení: 177
Velikost: 68,1 KBNázev: korona statistiky.png
Zobrazení: 177
Velikost: 68,1 KBNázev: korona statistiky.png
Zobrazení: 177
Velikost: 68,1 KB

Spolupracujeme: Jooble.org Hostujeme u Server powered by TELE3