Prodej brandové domény světové značky Fred Perry
Zobrazují se odpovědi 1 až 16 z 16

Financování techniky -doporučení leasingovku

 1. jakou byste doporučili leasingovku s pohledu rychlosti vyřízení financování a co nejméně byrokracie. Teď jsem doplatil něco u UNICREDIT leasing, ale mají stále nějaké výhrady k novému finacování, přestože jsem nebyl nikdy v prodlení, pořád chtějí něco dokládat a proč takové cash flow atd. Nemám nic v registrech, nikdy po splatnosti. Subjektem je s.r.o.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Ono strasne zalezi, co je to za techniku. Bylo by to dobre uvest. Kazda spolecnost je dobra na neco jineho. A iMac je neco jineho nez vyrobni linka.

 4. Ty jsi tu posledni rok nic necetl? Potrebuje novej hovnocuc :)

  me si nevsimejte ja dvere najdu sam...

 5. Tak s touto technikou nemam bohuzel zkusenosti...

 6. Kolik potrebujes? Nejak se slozime.

 7. Pokud jde o ten hovnocuc, tak co zkusit pribeh na Zonky? A nebo crowd funding s tim, ze ti co prispeji budou mit slevu apod?

 8. no... zase to neprehanejte... tahle webtrh zumpa nemusi byt az tak hluboka... fakt by me zajimalo kdy tu taky napise nekdo neco k tematu... jakoze vazne doporuci nakou leasingovku :)

 9. hovnonuc je zaplacený, a nedá se zpětně profinancovat z důvodu že vozidlo nemůže být na konci leasingu starší 10-ti let. Mám i jiné vozidla, ale o leasing na vozidlo se mi nejedná. Jedná se mi teď o menší cnc pilu na trámy ca investice 2,5 mega, daňovku na to nemám, netvořím zisk a neplatím daně z příjmu.

 10. Tak si skoc pro socialni davky a postupne nasetri, v tomhle scenari ti 2,5 mega nikdo s normalnim urokem nepujci, to je ti prece jasny.

 11. Citace Původně odeslal vodička Zobrazit příspěvek
  Tak si skoc pro socialni davky a postupne nasetri, v tomhle scenari ti 2,5 mega nikdo s normalnim urokem nepujci, to je ti prece jasny.
  socka je tuším 3 400,- to jednou cucnu hovna a fertig, tolik času nemám abych kvůli tomu chodil na úřad🤔šetření je taky nadlouho...

 12. Citace Původně odeslal Aleš Jiříček Zobrazit příspěvek
  no... zase to neprehanejte... tahle webtrh zumpa nemusi byt az tak hluboka... fakt by me zajimalo kdy tu taky napise nekdo neco k tematu... jakoze vazne doporuci nakou leasingovku :)
  já nevím ,kde je skutečný problém, když většina úvěrových a leasingových institucí při patřičné splátce předem obvykle od 20% žádné doklady nepožaduje. Samozřejmě pokud chce půjčit 100% tak to holt při svých nulových výkazech musí odchodit.

 13. Citace Původně odeslal láďa1979 Zobrazit příspěvek
  já nevím ,kde je skutečný problém, když většina úvěrových a leasingových institucí při patřičné splátce předem obvykle od 20% žádné doklady nepožaduje. Samozřejmě pokud chce půjčit 100% tak to holt při svých nulových výkazech musí odchodit.
  no a to mě zajímá kdo je většina, páč UniCredit to není ani při 20%. Splatil jsem tam toho více a vždycky pátrali. Slovo většína je o ničem.

 14. Citace Původně odeslal rooibosman Zobrazit příspěvek
  hovnonuc je zaplacený, a nedá se zpětně profinancovat z důvodu že vozidlo nemůže být na konci leasingu starší 10-ti let. Mám i jiné vozidla, ale o leasing na vozidlo se mi nejedná. Jedná se mi teď o menší cnc pilu na trámy ca investice 2,5 mega, daňovku na to nemám, netvořím zisk a neplatím daně z příjmu.
  Toto je složitá technologie na prodej... musíte najít něco jiného, co dáte leasingovce jako záruku. Aby Vám půjčili musíte mít čim ručit, nebo mít super bezpečné dlouhodobě udržitelné přijmy tj. např. nájem apod. Pokud by byla pila nová, dělá se to ještě tek, že prodejce podepíše tzv. garanci zpět odkupu a toto vlastně leasingovce slouží jako garance - nemusí se bát dlouhého prodeje technologie, kterou neznají...

  hezký den

 15. Citace Původně odeslal rooibosman Zobrazit příspěvek
  no a to mě zajímá kdo je většina, páč UniCredit to není ani při 20%. Splatil jsem tam toho více a vždycky pátrali. Slovo většína je o ničem.
  zkus Monetu, ale za 3,8% to nebude. Pokud chceš nový stroj proč financování neřeší dodavatel?

 16. Pokud to je ještě aktuální mohu nabídnout svoje služby. Spolupracuji s Monetou a ČSOB Leasing. Na s.r.o. v této částce se bude vždy dokládat ekonomika firmy. Případně se ozvěte.

Spolupracujeme: Jooble.org, Aximum - profesionální překlady Hostujeme u Server powered by TELE3