Značkový eshop - Hilfiger, Boss, Gant aj.
Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazují se odpovědi 31 až 46 z 46

Weby za 2k?

 1. Já se k tomu nevyjadřoval protože nevím jak. Řekl jsem, že to přesně popsal Doctore. Přijde mi hloupé to opakovat.

  Navíc necením narážku na wnb hipster nomády. Také moc nerespektuji tenhle postoj k práci. Já třeba kafe nepiji a zahrádka jde mimo mě. Pokud nevíš jak přesně se cena freelancera vypočítává, tak znovu opakuji, že je x zdrojů jak českých tak zahraničních. Stačí dát do googlu.

  Seven Ways You Can Price Your Services as a Freelancer
  https://medium.com/better-marketing/...r-b60d59bbc7c2
  “How much should I charge?” — A beginner’s guide to pricing for freelancers,…
  https://www.youtube.com/watch?v=2wmi-9J6em4
  HODINOVÁ SAZBA, KTERÁ VÁM BUDE VYDĚLÁVAT! - Lucie HejhalováLucie Hejhalová
  Madla Čevelová: Cenotvorba — Fakta, nebo fikce? - YouTube
  Cenotvorba: Jak podniká pricing idiot Václav Lorenc - YouTube

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Citace Původně odeslal streetcz Zobrazit příspěvek
  Já se k tomu nevyjadřoval protože nevím jak. Řekl jsem, že to přesně popsal Doctore. Přijde mi hloupé to opakovat.

  Navíc necením narážku na wnb hipster nomády. Také moc nerespektuji tenhle postoj k práci. Já třeba kafe nepiji a zahrádka jde mimo mě. Pokud nevíš jak přesně se cena freelancera vypočítává, tak znovu opakuji, že je x zdrojů jak českých tak zahraničních. Stačí dát do googlu.
  Doctore popsal jak to vidí on ale, bavíme se pořad o webu do 2000?:

  - odvody NĚKDY OPRAVDU NEJSOU, POLOVINA NEDANÍ POLOVINA NEŘEŠÍ PROTOŽE MÁ LEVNĚ :-D
  - schůzky K ČEMU? VŽDY JE EMAIL, NA CO SCHŮZKU K WEBU ZA 2K?
  - plánování JAKÉ? NAHODÍ WP, NAINSTALUJE ŠABLONU
  - zadání OK
  - analýzy JAKÉ ANALÝZY? MÁ UDĚLAT WEB NE LABORATOŘ
  - cestování (na schůzky) KAM A PROČ?
  - software WP ZDARMA
  - hardware NA CO?
  Ještě jednou dotaz pořad zní a zněl web za 2K. Takže ano jde to. K dalšímu co napsal doctore:
  !A teď k důchodu. Zkoušel sis to spočítat? Kolik ti vyjde důchod při třeba 500 Kč na hodinu? Já bych tak rád na starý kolena neumřel hlady hned první půl rok."
  Co taková prodavačka za 89 na hodinu :-D :-D

 4. Citace Původně odeslal Deniss86 Zobrazit příspěvek
  Dobrý den, nechápu nabídky zde na webtrhu. Jak může někdo dělat web za 2k..přece nezaplatí ani socku.. Jídlo.. Bydlení.. Jako přivýdělek mi zase přijde že takto ničí úplně trh. Jelikož zákazníci po "normálních" progamatorech.. Etc budou chtít hodně muziky za málo peněz když se tu vyskytuje tolik "" "" profiků"" " za pár šupů.
  Taky jsem tady onehdá nechal udělat web. Dotyčný chtěl 2000 tak říkám OK. No nainstaloval WP, natáhnul WP builder a udělal nějaký základ. Stejně jsem se to pak naučil a celé překopal k obrazu svému, nezůstal kámen na kameni. Takže v součtu jsem vyhodil peníze protože WP si umím nainstalovat sám a hlavně to jde dneska už jedním kliknutím v administraci webhostingu. Web byl stejně nepoužitelný tak jsem zapátral v paměti co jsem se kdysi naučil html a css, kouknul na bootstrap a pak za týden ve volné chvíli udělal jednoduchou firemní prezentaci která je rychlá a přehledná.

  Takže ono asi jde udělat web za 2000 ale je to otázka nainstalovat WP -> dát šablonu -> pár rychlých úprav a to je vše.

 5. Citace Původně odeslal mikrojoby.cz Zobrazit příspěvek
  Doctore popsal jak to vidí on ale, bavíme se pořad o webu do 2000?
  Já ne, nevím o čem se bavíš ty :D my se bavili o tom, že 700 je takové minimum pokud chceš dělat freelancing. Weby do 2k jsme ukončili tím, že to lze pokud klientovi stačí webová vizitka a neplánuje webem generovat zisk.

 6. Nabídka-poptávka, pokud se sejdou dvě strany a jsou spokojený, tak o ničem jiném to není. A že to kazí trh? srát na trh, každej si jede za sebe. Pokud jseš tedy dobrej a umíš, tak se přece nemůžeš bát náký dle tebe trapný konkurence ne?. Nech zákazníka si vybrat.

 7. Citace Původně odeslal streetcz Zobrazit příspěvek
  Já ne, nevím o čem se bavíš ty :D my se bavili o tom, že 700 je takové minimum pokud chceš dělat freelancing. Weby do 2k jsme ukončili tím, že to lze pokud klientovi stačí webová vizitka a neplánuje webem generovat zisk.
  aha takže téma je web do 2 k a ty jsi mimo? Ok taky možnost :-D

 8. Co tímhle sleduješ? K 2k webům se všichni vyjádřili. Pak jsme tu řešili hodinovku freelancerů což je související téma, sám ses k němu vyjadřoval a nedělalo ti to žádný problém. Pak si dostal pádné argumenty, které rozložily tvou nevědomost a místo toho, abys napsal ok psal jsem hovna, nebo eventuelně napsal jiný rozumný argument, tak to úplně zbabělecky hraješ na to, že píši mimo téma.

  Nemusíš na to odpovídat však v pořádku. Jen bylo potřeba říci, že hodinovka 700 je u freelancerů naprosto ok. Dodal jsem i zdroje informací. Poslední dobou i mě samotnému vadí ta má toxicita a pasivní agresivita. Popravdě si myslím, že jsem slušný hoch a pracovně se snažím vycházet vstříc skoro každému. Ale tady na tom fóru se prostě denně dostaneš do úplně absurdních debat, že není jiná možnost ;)

  Hele, nebudu ti to zakazovat. Dále prodávej weby za 2 tisíce. Je to naprosto v pohodě pokud je po nich poptávka a mě osobně tím zákazníky nekradeš ani nijak neomezuješ. Pokud si myslíš, že hodinovka 700 je hodně, freelanceři jsou předražení, místo práce pijí latté a fotí se s avokádem na instagram tak si to klidně mysli. Však tohle je úplně v pořádku :)

 9. Hoši tvl :D takovy energie tady utraceny... ze vam to neni lito, vzdyt psat ty slohy co stejne nikam nevedou, kdyz ani nectete a nesnazite se pochopit co pisou ti druzi, musi byt hrozen vycerpavajici :D a ne ze na me skoci nekdo kdo si to vezme osobne ja jsem se rozhodnul se tu etablovat do role rozvolnovace a vubec ale vubec to neberu vazne :D

 10. Pádné argumenty? no myslím , že jsem je pohotově vyvrátil :-D
  Ale jak myslíš :-D Já weby za 2k neprodávám, jen říkám co může být i jinak :-D a v tom je mezi námi rozdíl. :-D

 11. Citace Původně odeslal Aleš Jiříček Zobrazit příspěvek
  Hoši tvl :D takovy energie tady utraceny... ze vam to neni lito, vzdyt psat ty slohy co stejne nikam nevedou, kdyz ani nectete a nesnazite se pochopit co pisou ti druzi, musi byt hrozen vycerpavajici :D
  😛

 12. Citace Původně odeslal streetcz Zobrazit příspěvek
  😛
  jsem ten kdo to zazil a ted muzu predat tu zkusenost :D a ta zkusenost je - nestoji to za to :D

 13. Kolik lidi tady ma prumerny rocni prijem pred zdanenim? Takze mezi 200k az 300k to je tech 75 % tady. 10 % ma kolem 500k a 10 % ma do 700k a pak zbytek cca 1-2M to jsem prestrelil. Prestante si premerovat pindoury, pardon, hodinovou sazbou.

 14. Podle mě podstřelená cena v tomhle oboru trh nekazí, párkrát se dotyčný spálí a pak stejně zakázky skonči u těch spolehlivých. Osobní reference a doporučení díky tomu získává na hodnotě a vuznikají vyrovnanější vzájemný vtahy mezi mnou a klientem.

  Nedělám weby, ale ono to je podobné. Velice často prodávám "web za 2k", ale v režimu "as is", bez konzultací, bez podpory, ukážu demo a chceš nebo nechceš. Klienti to využívají jako základní stavební blok, mohu si levně něco ošahat, mají nějaké základy na kterých mohou testovat svoje schopnosti a validovat si řešení interně bez mě, buď jim to stačí a dokáží si to sami dělat nebo je za pár měsíců mám zpátky, ale s plnohodnotým projektem. Jde, ale o to, že já s tím musím mít skoro nulová náklady, např. u webu může někomu dát práci registrovat doménu, nasměrovat dns, připravit vps, apache, monitoring, přesměrování, konfiguraci serveru, deployment a já to přitom mám za minuty, protože automatizace a know-how. Počítám ale s tím, že řada klientů se vrátí, protože budou chtít plnohodnotné produkčí řešení, ale již příjdou s vlastními vstupy a zkušenostmi, já ušetřím na konzultacích. Zároveň takhle rozkládám poptávky v čase, obratem poskytnu rychlý základ a další fáze již může být lépe zaplánovaná a netlačí se na ní. Dneska už většinou jinak ani projekty neprodávám, klienti vždy dostanou rychle ukázku/demo/základní verzi a dále se již máme nad čím bavit a daleko lépe rozvrhovat funkce a plánovat co se bude vyvíjet. Dokážu si podobný obchodní model právě představit i u "webů za 2k".

 15. Web za 2k je uplne v pohode. Teda pokud se bavime o prezentaci pro nejakeho zivnostnika apod. Vic za to chtit je zlodejina, kdyz je to v podstate 5 stranek a casto ma vetsina uz napsany vlastni css framework, takze ve vysledku toho opravdu moc nenakoduje...

 16. Je to každého věc jak a co dělá a za kolik

  Problém je v tom, že ve většině případů těchto 3tis akci chybí pocit odpovědnosti autora
  Zinkasuje koupí si kecky a víc ho nic nezajímá a to je u firemních prezentací pruser

  Já jsem shodou náhod web z této "kategorie" začátkem roku viděl nebyl za 2k, ale za 5.
  Se smlouvou a na fakturu
  Zhotovitel majitelce neblábolil opravdu bohatě..+ nalhané reference

  Výsledek práce a komunikace ve zkratce:
  Měsíc a půl na webu Malicious Redirects
  Nulled theme z themeforest
  HP 52MB
  Obrázky cca 20x jeden 6MB
  V indexu 72 stránek Aj natažených z dema šablony atd..
  Komunikace agresivní nesmyslné výmluvy.

  Před 6 měsíci když jsme jí předali nabídku a rozpočet byli jsme extrémně drahý. Po novém roce se sama ozvala skoro se omlouvala ať s tím něco uděláme ze neví co má už dělat..Majitelka má nyní nový web za 15k +DPH se správou za 400 měsíčně a já spokojená.

  Takže ať si každý dělá za kolik chce levnex ve většině případů končí stejně jako tento případ

 17. Cekal jsem, ze "extremne drahe" z Vas vypadne treba 40 az 70 tisic pro tu pani, ale nakonec jen 15k + DPH. Neposlal byste URL prosim?

Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Spolupracujeme: Jooble.org Hostujeme u Server powered by TELE3