logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Prodej webů

Automatický sportovní zpravodajský portál Sport-Novinky.cz od 1- Kč

sport-novinky.cz
hourglass
Skončil
25.03.2020 v 17:03
biders
Vyhrál S*****a
Prodejce
A
25.9.
Dobrý den,

Pro všechny nejen sportovní nadšence mám sportovní zpravodajský portál http://www.sport-novinky.cz, který je plně automatizovaný. Nabízí kompletní sportovní zpravodajství a také atraktivní design. Portál je plně responzivní, zobrazen tak bude správně na všech mobilních zařízeních, tabletech atd.

Název:  sn2.jpg
Zobrazení: 547
Velikost:  387,7 KB

Zpravodajství je plně automatizováno a je možné použít neomezený počet zdrojů. Příspěvky se také po určité době automaticky odstraní a je možné určit, po kolika dnech.

Web má také zabudovaný automatický překlad do 7 světových jazyků, které lze používat pouhým kliknutím na vybranou vlajku dle požadovaného jazyka.

Web má dále zabudovanou INFO SKÓRE TABULKU, kde je možné zobrazovat vybraná sportovní utkání i s případným komentářem, rozborem a nebo přehledem ( přehled zápasu aktuálně není aktivní ) . Ideální i na použití pro spolupráci s kurzovým sázením. Je zde možno zadat nekonečně mnoho sportů a výsledků. Buď jako odehrané utkání nebo formou pozvánky na utkání.

Součástí webu jsou i aktuálně hrané zápasy - live score - sport živě, od fotbalu až po baseball.

Webový portál dále nabízí animovanou informační lištu, která zobrazuje aktuální sportovní události nezávisle na obsahu portálu, ale je možné ji použít i na propagaci příspěvků a kategorií samotného portálu.

Webový portál lze využít pro reklamy, affiliate program, tyto portály mají velkou návštěvnost a výhodou je, že se nemusíte o ně starat a budou Vám jen vydělávat a přinášet radost.

Roční náklady cca 600 Kč.

Web běží na Wordpressu a jeho administraci zvládne opravdu každý. Je dokončen dnes a proto ještě nemá žádnou propagaci.

Prosím nepřihazujte, pokud nedokážete konečnou částku uhradit do 3 pracovních dnů.

Pokud by někdo měl zájem, tak mohu vytvořit podobný web na zakázku i o tématech mimo sportu a také kompletně i v jiném jazyce. Možno poté využít i pro mezinárodní cílení.