logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Prodej webů

Prodáme eshop prodávající fimové oblečení (zisk ebitda 250 000 Kč za minulý rok)

www.superheroshop.cz
hourglass
Skončil
09.04.2020 v 15:53
Prodejce
A
14:24
Obchod Superheroshop funguje od jara 2018 nepřetržitě až do dnes. Již od začátku je hlavním sortimentem filmový/seriálový merchandise (oblečení), především v ČR a SK populární tématika Marvel, Star Wars a Harry Potter. Eshop má největší tržby především koncem roku a kdykoliv, kdy jde do kin film, jehož oblečení obchod prodává (běžně minimálně 3x ročně velký tématický film).

Za dobu provozu jsme si vytvořili síť kvalitních dodavatelů z EU, mezi které patří i někteří, kteří mají datum splatnosti u prodeje až 30 dní (je možné tedy várku oblečení platit až z prodeje) a také spoustu spokojených zákazníků dle hodnocení na Heuréce a zde.

Ebitda (zisk před úroky, daněmi, odpisy a amortizací) byl 250 000 Kč a obrat byl 735 000 za 2019. Díky menšímu kapitálu jsme dávali málo peněz do marketingu a nového sortimentu, proto tak malý obrat.

V ceně jsou:

Doména
Grafika
Všechny vypracované materiály
Skladové zásoby s nákupní hodnotou cca 63 000 Kč (prodejní 165 000 Kč)
FB stránky se skoro 900 fanoušky
Instagram se skoro 2000 fanoušky
Databáze s více jak 1500 kontakty (zákazníků)
Štítkovačka
Obalový materiál
Vlastní produktové foto
SEO Analýza
Kontakty na 5 EU dodavatelů
Eshop běží na Shoptetu, do jehož úprav vzhledu jsme postupně investovali a přetvářeli jej tak pro naše potřeby. Od spuštění provozu bylo úspěšně odbaveno cca 2000 objednávek pouze v ČR. Na Slovensku eshop běžel jen chvíli, nikdy jsme tento trh pořádně neotestovali a říkali jsme si, že na to bude čas v budoucnu.

Možnost expandovat do obchodních center, udělat eshop na Slovensku, rozšířit sortiment o nové kategorie (Stranger Things, doplňky, neustále jsou nové seriály a filmy). Je tu opravdu mnoho místa pro zlepšení.

Důvod nabídky
Důvodem prodeje je přechod firmy do služeb, v rámci založení digitální a kreativní agentury.

Více informací osobně v Brně, prodávající firma je neplátce DPH.