Prodej brandové domény světové značky Fred Perry
Zobrazují se odpovědi 1 až 13 z 13

Od čeho se odvíjí výdělek z reklamy od adsense?

 1. Dobrý den, měl bych dotaz, od čeho se odvíjí cena za proklik od Google Adsense?
  Je to dáno i tím, jaké reklamy jsou zobrazovány? Např. Web s financemi bude mít pravděpodobně zobrazovány reklamy o financích, půjčkách, web o hrách bude mít nejspíš reklamy o hrách. Je však brána daleko vyšší částka za proklik třeba z těch financí?
  Co dalšího ovlivňuje částku za proklik z pohledu majitele webu, který vydělává za to, že má na webu reklamu od adsense?
  Děkuju

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. My třeba pokud máme nasbíraná opravdu velká publika a máme pro ně zajímavý produkt, tak cílíme na konkrétní weby. Takže pokud bychom měli super produkt a zjistili, že z vašeho webu chodí konverze, tak v takových případech (a zvlášť pokud to kombinujeme s remarketingem) bidujeme klidně 50, 100, 200Kč za klik. Ale musí to dávat smysl a musí na tom produktu být dostatečná marže. Takže pokud budete mít opravdu super vyhraněnou cílkovku, tak si na ty dražší prokliky můžete sáhnout.

 4. Ahoj, já bych měl trochu jiný dotaz na ty, kdo mají web s AdSense – nepozorujete v posledních dvou týdnech výraznější propad příjmů? Návštěvnost webu mi roste (okolo 30 tisíc čtenářů/den), ale AdSense teď padl přibližně o 40 %.

 5. Citace Původně odeslal MichalJ. Zobrazit příspěvek
  Ahoj, já bych měl trochu jiný dotaz na ty, kdo mají web s AdSense – nepozorujete v posledních dvou týdnech výraznější propad příjmů? Návštěvnost webu mi roste (okolo 30 tisíc čtenářů/den), ale AdSense teď padl přibližně o 40 %.
  Všechno teď spadlo, mno
  Snad to zas půjde nahoru

 6. myslíš, že je to i kvůli koronaviru? Že firmy začínají utahovat opasky a šetřit na display-reklamě?

 7. Citace Původně odeslal MichalJ. Zobrazit příspěvek
  ...nepozorujete v posledních dvou týdnech výraznější propad příjmů? Návštěvnost webu mi roste (okolo 30 tisíc čtenářů/den), ale AdSense teď padl přibližně o 40 %.
  ano pozoruji pokles cca 50%...nevím čím to je

 8. Dobrý den,
  trošku jste odbočili od tématu.
  Chtěl bych se poradit, jak je to s tou odměnou když mi někdo klikne na reklamu.
  Je rozdíl jestli je reklama od adsense umístěna na webu, kde se zobrazují především půjčky nebo na webu o hrách, kde se pravděpodobně zobrazují reklamy her a podobně?
  Co s čím souvisí?
  Děkuju

 9. Vo vseobecnosti, vdaka retargeringu ma kazdy navstevnik vlastnu historiu a podla toho sa mu serviruju reklamy. Vo vseobecnosti, napr. zabavne weby s obrázkami maju nizsi prijem ako financne blogy, ale u financnych blogov je vacsia konkurencia.
  Mozno zaujme tento clanok, ktory sa otazky jemne dotyka: https://404m.com/2017/05/08/dotaz-we...zisku-adsense/

 10. Tak weby zábavné vydělají za klik méně než třeba finanční?
  Na kterých webech se pak dá vydělat více když bych chtěl nasadit adsense?
  Děkuju

 11. Ano. V každém oboru jsou různě drahé kliky a v rámci každého oboru různí inzerenti nabízí různou částku za klik. Obecně, čím je konkurenčnější obor nebo čím je vyšší marže v oboru, tím budou kliky dražší. Finance patří k těm dražším. Nějaký odhad srovnání cen v oborech se dá udělat podle nástroje pro návrh klíčových slov v Google Ads. Zároveň ale platí, že na webu nejsou umisťovány reklamy jen na základě oborové shody, ale taky remarketingu, cílení na zájmy a tak.

 12. Ahoj, jen se chci optat, taky vám tak brutálně spadnul AdSense v téhle době koronavirové? Někdy ke konci března až konec dubna jsem pozoroval tak 50 % drop, a teď v květnu už jsem na třetině příjmů co dříve.

 13. Citace Původně odeslal MichalJ. Zobrazit příspěvek
  Ahoj, jen se chci optat, taky vám tak brutálně spadnul AdSense v téhle době koronavirové? Někdy ke konci března až konec dubna jsem pozoroval tak 50 % drop, a teď v květnu už jsem na třetině příjmů co dříve.
  Spadlo to, no. Sklik spadnul ještě mnohem více ...

Spolupracujeme: Jooble.org, Aximum - profesionální překlady Hostujeme u Server powered by TELE3