logo
09.03.2020 00:18
1
Zdravím,

před měsícem jsem na Shutterstocku objevil možnost stáhnutí 10 obrázků zdarma. Chtělo se to registrovat a vyplnit platební údaje. Stáhl jsem pouze 1 obrázek, zbytek jsem nestihl a zapomněl. Dnes koukám na účet a 900 je v čudu, na webu mám nějakou verzi ročního předplatného, která se bude, pochopil-li jsem to správně, každý měsíc obnovovat, takže peněz jak želez.

Tuší někdo prosím, jak z toho co nejlépe vybruslit? Napsal jsem na help desk, ale netuším, zda na správný email, zda se vůbec ozvou, na účtu není nikde možnost zrušit "billing info", celé mi to teda přijde dosti zlváštní. Navíc jsem do emailu zkusil napsat, že bych ty peníze rád zpět, jelikož jsem opravdu nic nevyužil, tak nevím.

Prosím o jakékoliv relevantní odpovědi.

Co se právě děje na Webtrhu?

09.03.2020 06:19
2
Využil.
1 fotku :)
09.03.2020 08:52
3
Stačí zastavit předplatné ne? Případně zakázat automatické strhávání v paypalu nebo zakázat internetové platby na kartě, kdyby to nešlo jinak.

A příště dávat pozor k čemu se upisuju a jakmile zadávám platební informace pro něco "zdarma" tak si rovnou nastavit upomínku do kalendáře, do kdy se musím odhlásit. Ale zase máš teď možnost použít a stáhnout za těch 900 mnohem víc fotek ne? To rovnou doporučím svoje protfolio http://www.shutterstock.com/g/duben ;)
09.11.2020 12:25
4
Dobry den, dnes jsem přišla na to stejné. Využila jsem možnost stáhnout 10 obrázku před měsícem a dneska koukám na účet, že tam mám platbu téměř 1000kc za shutterstock.com. Vypnula jsem hned automatické prodloužení a zrušila plán. A do podpory jsem jim napsala email s dotazem, ale vůbec netuším, jak pokračovat, zdali se mi podaří částku dostat zpátky. Podařilo se vám to? Děkuji Batelková 
Pivo Sněžka

Malý dar z Krkonoš

Pecký Pivovar vám přeje klidné prožití Vánočních svátků - jako malou pozornost si dovolujeme nabídnout všem uživatelům slevu 10% na nákup dárkové krabice "Na vrcholu".