Ahoj,

v rámci své ročníkové práce na téma marketingové komunikace v obci v jedné části práce pracuji také na možnosti vlastní mobilní aplikace pro obec.

V současné době se jedná o teoretickou otázku, ale je dost možné, že od léta budu pro obec pracovat v rámci tvorby marketingové komunikace a aplikace se pak stane tématem, takže možná získáte zakázku:-)

Rád bych se touto cestou zeptal některých z vás co máte zkušenosti s vytvářením aplikací - kolik by taková appka mohla stát? Kolik byste si sami vzali za vývoj?

Aplikace by měla sloužit převážně jako informační a notifikovat občany o událostech v obci, svozu odpadu, informování o mimořádných událostech (vypnutí elektřiny, atd..) Pokud vás ještě něco napadá, budu rád.

Případně poprosím o firmy, které se tímto zabývají a jejich ceník (ten si případně zjistím sám) anebo o váš vlastní cenový návrh - ideálně do zpráv.

Cenové návrhy budou použity v rámci práce ... a jak jsem zmínil, tak je i docela reálné, že by za 4 měsíce mohlo dojít i k objednání vytvoření takovéto aplikace.

Děkuji za relevantní odpovědi