Značkový eshop - Hilfiger, Boss, Gant aj.
Zobrazují se odpovědi 1 až 8 z 8

Výdejní místo zasilkovny

 1. Zdravím,

  koukám, že se Zasilkovna nějak rozjela, hodně lidi ji poptává.
  Zkoušel se tu někdo stát výdejním místem? Vyplatí se to? Jaké jsou teď cca provize? Kolik cca balíku vámi projde deně?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Posledni info sem slysel 4kč/vydanej balik, prijde mi to strasne malo.

 4. Nemůžeš to chápat jako byznys, ale jako marketing za který ti ještě zaplatí. Samozřejmě je hloupost zřídit si to ve specializované prodejně plácnu - svářečího materiálu. Ale pokud máš trafiku, nebo smíšené zboží, je to super způsob jak si zvýšit povědomí a obrat.

 5. Vyplatí se to jako doplněk k stávajícímu byznysu...spoustu večerek i na vesnici tak má dnes zásilkovnu nebo terminály na dobíjení atp

 6. Tak za 4kč se můžou bodnout, možná právě pro trafiky je to výhodné no, si někdo koupi rovnou i bagetu :D

 7. Koupil jsem si brejle za 20k v optice, kam si pravidelně chodím pro balíky.

 8. Citace Původně odeslal helivrt Zobrazit příspěvek
  Nemůžeš to chápat jako byznys, ale jako marketing za který ti ještě zaplatí. Samozřejmě je hloupost zřídit si to ve specializované prodejně plácnu - svářečího materiálu. Ale pokud máš trafiku, nebo smíšené zboží, je to super způsob jak si zvýšit povědomí a obrat.
  Hned vedle našich kanceláří je výdejna Zásilkovny v obchodě s nerezovým zábradlím a kovanými bránami, takže není to přímo svářečský materiál, ale očividně to dávám smysl i těmto firmám. A mívají tam opravdu hodně těch balíků a nemusí to být špatný přivýdělek, pokud jich vydávají desítky apod. A ono je to “mírně” nad těmi 4mi korunami, ale pořád je to absolutně málo.
  Z informací co jdou dostupné tak zobchodovat člověka co dorazí na výdej se obecně těm obchodům nedaří.

 9. Zdravím,

  Navíc Zásilkovna má v ceníku, že pokud podáváte balík mimo depo, tak je u něj příplatek 10,- Kč. Osobně, když mám na poslání pět balíků, tak jdu do trafiky, kterou mám hned vedle baráku. Když je jich více, tak už se mi vyplatí zajet na depo (cca 10 kilometrů) cestou z/do práce.

  Jen mě zaráží, že je ohodnoceno pouze vydání balíku a nikoliv příjem (?!?)

  Jinak souhlasím s tím, že pro večerky, případně trafiky a menší kamenné prodejny to smysl má. Je to přivýdělek, času na přijetí/vydání to moc nezabere a v dnešní době každá každá kačka dobrá, ne?

  Jinak v té mé trafice mají denní výdej prý kolem 50 - 70 balíčků - záleží na časovém období, tedy věřím, že jim to zaplatí minimálně třetinu nájmu...

Spolupracujeme: Jooble.org Hostujeme u Server powered by TELE3