Prodej bannerové reklamy na Koronavirus.eu od 3 Kč / klik
Zobrazují se odpovědi 1 až 8 z 8

Guru marketing - názory, zkušenosti

 1. Ahoj všem, oslovila nás firma Guru marketing - partnerská firma google s tím, že by nám spravovala vše co se týká google (PPC, SEO, Google nákupy apod.) Nabídka nás zaujala, ale nikde recenze. Máte někdo zkušenosti?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Pozor s tou “partnerskou firmou Google”, mají pouze ocenění Google Partner, což se Google dává po dosažení několika kritérií a obratů, má to v ČR spousty firem, mají jen základní spolupráci, ale i to je jistá vizitka.

  Forma je relativně nová, není nikterak velká, osobně jí neznám, třeba někdo jiný odsud bude mít zkušenost, ale podle internetu mi nepřipadá podezřelé. Co už mě ale podezřelé připadá, je právě aktivní oslovení, u toho si chce dávat pozor.

  Neznám podmínky, ale pokud nemáš nikoho na správu nebo jsi se současným správcem nespokojený, může to být cesta jak to posunout k lepšímu. Určitě ale chce jít opatrně.

 4. Jj, zrovna včera taky volali a mlžili :-)

 5. Nás naháněli koncem minulého roku. Nevypadá to špatně, ale nevěřim firme co se prezentuje jako "tým profesionálů, kteří působí na trhu již více než 9 let" a aktivně hledá klienty dle zdejších příspěvků poměrně ve velkém.
  Dnes kdo je dobrý nemá čas, maximálně si vybere zajímavého klienta kvůli recenzi...

 6. Pokud někdo aktivně hledá klienty, je to v dnešní době trošku varování a signál na bližší zkoumání. My třeba poslední rok hodně zvažujeme každou spolupráci a aktivně jsme neoslovili ani jednoho klienta.

 7. Citace Původně odeslal David Kořínek Zobrazit příspěvek
  Pokud někdo aktivně hledá klienty, je to v dnešní době trošku varování a signál na bližší zkoumání. My třeba poslední rok hodně zvažujeme každou spolupráci a aktivně jsme neoslovili ani jednoho klienta.
  Jj, tak to má téměř každý freelancer. Jenže agentury jsou v jiné pozici zvlášť když nabraly hladové krky, které musí nějak uživit a dostaly se do kolečka kdy klienty na jednu stranu nabírají a na druhou ztrácí. Ti PPC-čkáři jsou kluci na praxi a na svém profesním začátku, jsou tam na chvíli, šikovnější se osamostatní, nešikovní nahradí jiní nešikovní a místo toho, aby se klienti nabalovali, tak je to takový průtokáč, protože mlaďáci nejsou schopni plnit cíle. Nikdo z nich většinou nikdy žádnou firmu neměl, takže nemají ani páru co to obnáší a přitom mají v rukou velké peníze svých klientů. Kdyby si předtím alespoń na chvíli omáchali pusu v podnikání, tak by k tomu třeba měli i jiný přístup. Sám mít agenturu, tak nevím, jak tento personální problém dlouhodobě řešit.

 8. Citace Původně odeslal Monika Tuzarová Zobrazit příspěvek
  Ahoj všem, oslovila nás firma Guru marketing - partnerská firma google s tím, že by nám spravovala vše co se týká google (PPC, SEO, Google nákupy apod.) Nabídka nás zaujala, ale nikde recenze. Máte někdo zkušenosti?
  Rozlišovat mezi certifikacemi:

  - Google Partner - to je basic a dosáhne na to skoro každý, kdo to chvíli dělá
  - Google Partner Premier - také není těžké to dosáhnout, ale je to navázané na velký spend v kampaních (takže to dává nějaké info, že asi aspoň trochu vědí, co dělají)

  - Sklik ověření - totéž co Google Partner
  - Sklik certifikovaná agentura - to má jen pár subjektů a zde je to navázné vyloženě pouze na spend, kterýžo musí být alespoň 3M Kč za kvartál

  Zrovna ta certifikace Googlu spočívá v tom, že složíte nějaké testy - a ty rozhodně nejsou nijak těžké a hlavně jsou poněkud odtržené od reality skutečné správy kampaní.

 9. jen bych doplnil, že u Googlu už hodně znamená Google Key Partner, ty si Google vybírá na základně dlouhodobé spolupráce z Google Partner Premier a u nás tenhle režim má do dvaceti agentur, ti pak mají lepší kontakty na Google a občas ví informace chvilku dopředu :).

Spolupracujeme: Jooble.org Hostujeme u Server powered by TELE3