Prodej 3D tiskárny - kov
Zobrazují se odpovědi 1 až 9 z 9

Branding nově vznikajícího podnikatelského subjektu

 1. Dobrý den,

  chtěl bych Vás touto formou poprosit o vyplnění dotazníku k mojí Diplomové práci na téma Branding a rebranding. Případně budu rád, za jakoukoliv relevantní zpětnou vazbu.

  Branding začínajícího podnikatelského subjektu - Survio

  Děkuji a přeji pěkný den.

  Jarda Musil

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Kaspardigital.cz poptává: Design/grafika pro web - svatební fotografie a videa
  Lenka Aubrechtová nabízí: Fotím produktové fotografie
  Lukáš Suja poptává: Logo graficky design
 3. Off-topic: Na ty dotazníky by možná měli udělat vlastní "rubriku".

 4. Citace Původně odeslal Cuprumov Zobrazit příspěvek
  Off-topic: Na ty dotazníky by možná měli udělat vlastní "rubriku".
  V dotazníku jsou k vyhodnocení grafické návrhy, které v této rubrice podléhají kritice (logo, claim, úvodní webová stránka, vizitky, hlavičkový papír) úplně běžně. Mě vyplnění dotazníku a případná kritika ve vlákně tohoto příspěvku pomůže jak k dokončení diplomové práce, tak k úspěšnému započetí podnikání. Děkuji. JM

 5. U bodu 6 nelze doplnit jiné (chtěl jsem napsat, že daný symbol ve mě nevyvolává žádné pocity, určitě ne radosti, nebo štěstí).

  Mimochodem, ten dotazník je s prominutím na pytel. Co je to za otázky? Proč se mě to ptá, jak dobře si pamatuji název té "značky", když je ten název zopakovaný snad na každém řádku a u každé otázky? Jak na to mám odpovědět, když ten název v tu chvíli mám neustále před sebou?

 6. Citace Původně odeslal Petr Široký Zobrazit příspěvek
  U bodu 6 nelze doplnit jiné (chtěl jsem napsat, že daný symbol ve mě nevyvolává žádné pocity, určitě ne radosti, nebo štěstí).

  Mimochodem, ten dotazník je s prominutím na pytel. Co je to za otázky? Proč se mě to ptá, jak dobře si pamatuji název té "značky", když je ten název zopakovaný snad na každém řádku a u každé otázky? Jak na to mám odpovědět, když ten název v tu chvíli mám neustále před sebou?
  U bodu č. 6 jde vybrat jiné a i napsat jaké, tato možnost je na konci. S tím názvem máte pravdu, nechal jsem ho jen v první otázce.

 7. odosrane... za malo

 8. Proč jsou v bodě 8 uvedeny jen pozitivní pocity? Chybí mi tam možnost „jiné“, kde bych pocit vyplnil.

 9. Citace Původně odeslal matusy Zobrazit příspěvek
  odosrane... za malo
  Děkuji.

  ---------- Příspěvek doplněn 04.03.2020 v 13:53 ----------

  Citace Původně odeslal Aveso Zobrazit příspěvek
  Proč jsou v bodě 8 uvedeny jen pozitivní pocity? Chybí mi tam možnost „jiné“, kde bych pocit vyplnil.
  Smyslem této otázky je vybrat jeden z pozitivních pocitů, který se značkou pojí nejvíce ze zvolených pozitivních. Vybral jsem to takto, abych to následně vyhodnotil maticově k ostatním otázkám.

 10. Tohle je těžké, ale na pocity potřebuješ víc než jen nějaký nápis a symbol, proto jsem podotýkal, že s brandingem tohle nemá skoro nic společného. Určitě bych to nedělal přes dotazník, pokud můžeš nabídnout tak málo, aby si na základě toho někdo udělal představu a zkoušel se do toho vcítit - je to umělé a nutíš někoho, aby se zamýšlel nad věcí tak, jak by se přirozeně nikdy nezamyslel.

Spolupracujeme: Jooble.org, Aximum - profesionální překlady Hostujeme u Server powered by TELE3