Založení a design webu a eshopu taneční školy
Zobrazují se odpovědi 1 až 9 z 9

Zdroje poptávek? Vaše zkušenosti

 1. Zdravím,
  využíváte někdo služeb popt. portálu aaapoptavka, epoptavka apod.?
  Jaké jsou Vaše zkušenosti z pohledu odběratele poptávek? A jakou máte úspěšnost?

  - oproti třeba Nejremeslnici.cz - kde platíte za provizi řádově pár stovek z zrealizované zakázky (a systém mi přijde i ferově transparentní), mi připadají aaapopatvka celkem dost drahý.

  Zkusil jsem vyplnit své údaje, abych zjistit informace - tel. operátoři jsou ale dost dotěrní i po několika měsících.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. nikdy soukromě ani služebně mi nepřišlo ani jsem tam nenašel nic smysluplného stejně jako na jiných portálech obdobného zaměření jako Evropská databanka.

 4. Krome Nejremeslnici.cz kde jsme davali jednou poptavku a byla na nej asi jedna nebo dve odpovedi (pred cca 4 lety) vsechny ostatni portaly byly pro nas bezvyznamne a neefektivni.

 5. Nikdy jsme z epoptávky nebo aaapoptávky neměli konverzi. Pouze hromadu spamu z jejich callcentra a celkem nevybíravé chování operátorů. Považuji to za scam. Především, mám pocit, že pouze prohledávají jiné poptávkové servery a publikují pod sebou.

 6. Známý využívá jeden z portálů a zakázníky mu chodí. Platí roční poplatek a rozhodně si nestěžuje. Ono záleží hodně na tom, jaké služby a cenu jste ochotní nabídnout. :)

 7. Tak věřím, že když budeš dělat lowcost, že to je cesta, jak být úspěšný na těchto portálech.

 8. Jednou dobou mě epoptávky neustále otravovaly voláním a nabízením jejich služby. Vzhledem k faktu, že v mém zaměření tam je minimum poptávek (jestli vůbec nějaká), tak jsem je vždy odmítl. Když už ale volali asi po desáté, tak jsem jim řekl, že když si za svou službou tak stojí, ať mi dají měsíc zdarma na vyzkoušení, že jestli by od nich přicházela konverze, že bych byl blbý, kdybych se do katalogu nepřidal. Tohle samozřejmě odmítli, ale od té doby už neotravují. :-)

 9. Citace Původně odeslal Aveso Zobrazit příspěvek
  Když už ale volali asi po desáté, tak jsem jim řekl, že když si za svou službou tak stojí, ať mi dají měsíc zdarma na vyzkoušení, že jestli by od nich přicházela konverze, že bych byl blbý, kdybych se do katalogu nepřidal. Tohle samozřejmě odmítli, ale od té doby už neotravují. :-)
  Nedali to, protože hledají hejly, co zaplatí. Takto byste si akorát ověřil to, co si stejně každý myslí.

 10. Já epoptávky zkoušel.
  2x se někdo ozval, že pro mě výrobky udělá. Odeslal jsem vzorky a pak už se nikdo neozval. Až po asi 10tém mailu jsem z nich zboží dostal zpět.

Spolupracujeme: Jooble.org, Aximum - profesionální překlady Hostujeme u Server powered by TELE3