Koronavirus.eu - 242 000 návštěv za 18 dní
Zobrazují se odpovědi 1 až 12 z 12

Investice v Ostrave - činžák

 1. Ahoj,

  přemýšlím, ze bych si koupil investiční činžák nebo kancelářskou budovu v Ostravě. Ceny tam jsou stále příznivé... Poradíte mi, které oblasti v Ostravě nebo poblíž jsou dobré, kterým se vyhnout... díky všem za názory a rady.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. V Ostravě není nic jako lepší a horší část, je to prostě Ostrava.

 4. Citace Původně odeslal vodička Zobrazit příspěvek
  V Ostravě není nic jako lepší a horší část, je to prostě Ostrava.
  Někde je to divoké... Ostrava-Vítkovice patří vedle Přívozu a Slezské Ostravy k lokalitám, ve kterých to není ono, Poruba má být klidnější.

 5. Citace Původně odeslal vodička Zobrazit příspěvek
  V Ostravě není nic jako lepší a horší část, je to prostě Ostrava.
  To je blbost :)

  ---------- Příspěvek doplněn 27.02.2020 v 13:34 ----------

  Moravská Ostrava a Přívoz, tomu bych se vyhnul, je tam černo a většina nemovitostí sousedí s domy pro soc. slabé a vše se okolo vylidňuje a firmy a spolky tam krachují. Např. do haly na míčové sporty rodiče děti vozili, protože měly strach tam chodit pěšky kvůli okolí. Centrum, je pomalu zabité, protože všichni chodí do Nové Karolíny a celkově u Stodolní což je v podstatě celé centrum je neustálý hluk. Zkus např. Dubinu, je tam dobrý dojezd, dobře se parkuje a z centra je to po Místecké dálnici 5 minut.

 6. jó, vodička je holt znalec a přispívat musí v každé diskuzi...
  Z pohledu člověka co v Ostravě už nějáký ten rok žije bych se osobně rozhodoval pro Porubu, Třebovice, případně Plesnou nebo Svinov. Určitě bych se obloukem vyhnul Hrušovu, Muglinovu a Přvozu

 7. určitě Dubina nebo Hrabůvka, je to skok do průmyslové zóny Hrabová a na dojezd do Mošnova, Ukáčkům se nebude chtít moc daleko do práce, nikdo jiný už tam robit nebude, ten region je přestárlý a mladí jdou pryč nebo jsou to morgoši a samé fetky.

 8. Dotaz zněl činžák nebo kancelářskou budovu, takže ani Dubina, ani Třebovice, natož Plesnou. Nehled na výše uvedené rady něco najdi a pak se ptej, v mnoha výše uvedených lokalitách již byla neviditelná menšina, smažky a sběrači kovů vytlačeni zcela nebo dostatečně daleko,akorát s těmi činžáky je problém jelikož jich moc není a nebo z nich jsou kanceláře.

 9. Hoši, vy fakt nechápete ani špetku vtipu, trochu života do toho umírání.

 10. Citace Původně odeslal Trnka Zobrazit příspěvek
  Někde je to divoké... Ostrava-Vítkovice patří vedle Přívozu a Slezské Ostravy k lokalitám, ve kterých to není ono, Poruba má být klidnější.
  Ano v těch ulicích v článku je problém, ale zase nemusíš věřit všemu, když se podíváš na mapu tak třeba na konci Sirotčí je autosalon Mercedesu, takže v klidu o pár ulic dál je vše v pohodě. Stejně Slezská, ta se skládá z dalších 4 obvodů a gheta jsou jenom v pár ulicích.

  ---------- Příspěvek doplněn 27.02.2020 v 14:02 ----------

  Citace Původně odeslal Trnka Zobrazit příspěvek
  Někde je to divoké... Ostrava-Vítkovice patří vedle Přívozu a Slezské Ostravy k lokalitám, ve kterých to není ono, Poruba má být klidnější.
  Ano v těch ulicích v článku je problém, ale zase nemusíš věřit všemu, když se podíváš na mapu tak třeba na konci Sirotčí je autosalon Mercedesu, takže v klidu, o pár ulic dál je vše v pohodě. Stejně Slezská, ta se skládá z dalších 4 obvodů a ghetta jsou jenom v pár ulicích dostatečně daleko.

  ---------- Příspěvek doplněn 27.02.2020 v 14:04 ----------

  Citace Původně odeslal vodička Zobrazit příspěvek
  Hoši, vy fakt nechápete ani špetku vtipu, trochu života do toho umírání.
  A proto další sraz Webtrhu uděláš v Ostravě:)

 11. Až tam bude místo s dobrým ležákem, tak klidně.

 12. Děkuji všem za zorientování. Pokud najdu něco zajímavého, dám sem. I když zatím převažují nabídky z Privozu a Muglinova (a na ubytovnu si netroufám).

 13. najdeš tam akorát ožralé havíře v důchodu co volí Babiša:)

Spolupracujeme: Jooble.org Hostujeme u Server powered by TELE3