Prodej bannerové reklamy na Koronavirus.eu od 3 Kč / klik
Zobrazují se odpovědi 1 až 9 z 9

Prosím o názor na e-shop

 1. Dobrý den, můžu Vás poprosit o názor na náš e-shop? www.svetdekoraci.eu Spustili jsme ho na začátku listopadu 2019. Platíme si google nákupy, sem tam spustíme reklamu na facebooku a jsme napárování na heureku, nejlevnejsi-zbozi.cz, zbozi.cz atp. Nicméně se nám vůbec nedaří a lidi k nám nechodí. nedá se říct, žeby nechodili, ale spíš vůbec neobjednávají. jediný průlom kdy objednávají je když spustíme dopravu zdarma, jenže takto to nejde dělat dlouhodobě, měli jsme dopravu zdarma celý leden a například na svíčcce jsme tak měli marži jen 70kč Oproti konkurenci máme zboží i o několik desítek korun levnější, dopravu máme taky levnou, bohužel zdá se, že ani to nestačí. Nevíte, nebo nenapadá Vás někoho v čem by mohl být zakopaný pes? Máme i poměrně dost vysokou míru opuštění - denně přes 60%, případně nějaké tipy na zlepšení? Postupně pracujeme na facebooku a instagramu, aby to pořádně vypadalo

  Moc děkuju

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Vysoká míra opuštění 60%? To je hodně slušná míra opuštění. Kolik pouštíte do reklamy - tisícovku, deset tisíc nebo sto tisíc měsíčně? Máte tam zboží, které tady má úplně každý a obor je to taky docela oblíbený, takže tohle není zrovna easy obor, pokud nemáte originální zboží.
  A navíc jsem si pojel nějaké zboží a nemáte tam vůbec originální popisky, takže pak pokud se chcete reklamou někam protlačit, musíte zatlačit. Proč si to originálně neotextujete? Stojí to prachy, co? Ale uvědomte si, že text popisku vám splní službu v organice, nákupech, srovnávačích, agregátorech. Takže za mě bych třeba zkusil tohle. My tam ze začátku také natáhli feedy, ale postupně přepisujeme, vylepšujeme.

  Jinak eshop normal. Ale často se tu objevují takové dotazy a pak z dotyčného vyleze, že nahodil NOVÝ shop a dal 5tis. do reklamy a objednávky nikde. Co je to 5tis, navíc na novém shopu, z toho se nedá vyvodit vůbec nic. Navíc s tím co prodáváte a jak to prodáváte budete mít problém sehnat PPC-čkáře, protože vám takový eshop nevezme. Pokud je teda normální a půjde vám také o nějaké cíle a ne vás jen ojebat.

  Jestli jsem měl zrovna tu smůlu, že jsem při projíždění kápl na neoriginální zboží, tak se omlouvám, vzal jsem to namátkou. Pokud je to nějaký mix, tak bych to při propagaci zohlednil a udělal si zvlášť kampaně na originální a neoriginální zboží (popř. podle značek) a rozsekal to podle prodejních cen, abyste si otestoval, kde může být případný problém.

 4. Tak já si třeba pod svět dekorací rozhodně nepředstavuji svíčky a difuzéry, ani vonné oleje a voňky do auta. Jinak 60% zase není taková hrůza v době jarních prázdnin, koronaviru a hlavně mimosezonního zboží at je jakkoliv levné. Aspon názorně vidíš, že podlézání cen nefunguje a z toho mála se jen připravuješ o zisk.

 5. Jo a to je pravda, protože v lednu se ještě něco prodá po vánocích, ale únor a březen jsou pro home a dekor zrovna blbé měsíce a to nemluvě o tom, co tu zmiňuje Láďa. A do toho ještě třeba teď konec měsíce a to, že lidé začali nakupovat potraviny a na nějaké dekorace nemají zrovna chuť ani náladu, když na ně všichni chrlí virus, virus, virus. To není jen obor s dekoracemi, ale teď se s problémy potýká více eshopů nemluvě o těch, co jsou závislé na Číně.
  No a vlastně jsem si nevšiml toho nejdůležitějšího, že neinzerujete na Favi a Bianu, což je pro tento obor klíčové. Kdyby byl problém s nastavením, můžete se mrknout na jeden můj starší článek o Favi, postupy stále fungují.
  Naposledy upravil beraniste : 27.02.2020 v 12:48

 6. Proc mate eshop na preklepove domene?

 7. Jakože se z .cz překlepneš na .eu jo? To bys musel mít hodně popito. Ale jako pro tuzemský e-shop mít .eu doménu je úplně k ničemu no.

 8. vlozil jsem jednu svicku za 150Kč do kosiku, vlezu do kosiku a chci pokracovat na dopravu atd, ale jak blbec hledam tlacitko na dalsi krok v kosiku...jako nakupujici bych se na to vykaslal a odesel.
  Vubec zadne zvyrazneni, ze je treba nakoupit za 300...

 9. Za mě osobně, přesně to co píše láďa1979, taky jsem čekal úplně jiné zboží než svíčky.
  Pak mi přijde absolutně nevýrazné logo, takže jsem dost dlouho koukal a přemýšlel proč se mi to nenačetlo celé a jestli horní část nechybí a tím pádem jestli je ten web vůbec funkční. Jako zákazník bych patřil k těm 60-ti% okamžitého opuštění.

 10. nějak nechápu kdo je ochoten dát 500 za svíčku...? a když tak na eshopu na úrovni a ne na eshopu kterej se nezobrazí normálně na tabletu

Spolupracujeme: Jooble.org Hostujeme u Server powered by TELE3