logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Další nabídky

Pomocník/Partner do Vašeho bussinesu

hourglass
Skončil
26.04.2020 v 11:53
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
30.4.
Zdravím,

chtěl bych sám sebe nabídnout do vedení Vašeho projektu/firmy nebo jako partnera, případně pomocníka, který je kreativní, mnohdy až vizionář, selským rozumem myslící, se sociálním a obchodním citem, schopný povznést marketing, případně vést lidi, plánovat nebo vymýšlet zdokonalení produktu/služby. Umím postavit projekt jak z hlediska vizuálního - marketing zviditelnění, pěstovat hodnotu brandu, tak z technického - pomocí potřebných lidí dle oblasti podnikání, a konečně, vzhledem k mému vzdělání, i právně (pokud je to pro Vás důležité), kde mám zkušenosti také s procesem získání prostředků od investorů pomocí cenných papírů.

Jsem vystudovaným právníkem, mám zkušenosti z mnoha projektů, které byly i díky výše zmíněným přednostem dokončené a úspěšné.Pokud o někom takovém jako jsem já uvažujete, neváhejte mě kontaktovat, ať jste z jakékoliv oblasti podnikání. Za to nic nedáte. Rád se s Vámi pobavím o podmínkách.

Může se jednat nepřetržitou spolupráci, ale i o nárazové konzultace a výpomoci. Jsem otevřený všemu.Těším se na případnou spolupráci a přeji hezký den.

MH