Covistop Dezinfekce rukou Anti-Covid - 100 ml s rozprašovačem, 500 ml se stříkací vložkou, Skladem
Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazují se odpovědi 31 až 36 z 36

Jak propagovat knihu?

 1. Citace Původně odeslal Michal Kubíček Zobrazit příspěvek
  Nekolik knih jsem napsal a uz si je i par lidi koupilo. Radim ti: buduj komunitu.
  Ty první dvě mám na svou dobu super, taková bible pro eshopisty, musím se podívat do knihovny kolik měly náklad. Ale upřímně, kolik by se jich s původním obsahem prodalo dnes.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Citace Původně odeslal Michal Kubíček Zobrazit příspěvek
  Nekolik knih jsem napsal a uz si je i par lidi koupilo. Radim ti: buduj komunitu.
  Maximalny suhlas, presne preto existuju eknizky.sk Kazdy si moze budovat komunitu. Vkladat knihy, sledovat autorov, priatelov, pisat blogy, diskusia a podobne.

 4. V drivejsich dobach, kdyz jsem si koupil novou knihu, tak do ni byl vlozeny volny list s upoutavkou na jinou / podobnou knihu. Je fakt, ze v ty dobe o internetu slyselo jen 20 lidi v CR :)

  Jestli by neslo podobne dnes propagovat, ale to spis muze ovlivnit nakladatel, nebo prodejce. Vy jako autor asi ne.

 5. Citace Původně odeslal Eastwood Zobrazit příspěvek
  V drivejsich dobach, kdyz jsem si koupil novou knihu, tak do ni byl vlozeny volny list s upoutavkou na jinou / podobnou knihu. Je fakt, ze v ty dobe o internetu slyselo jen 20 lidi v CR :)

  Jestli by neslo podobne dnes propagovat, ale to spis muze ovlivnit nakladatel, nebo prodejce. Vy jako autor asi ne.
  Občas se to dělá i dneska. Místo lístečku bývají na zadní straně natištěné obálky s podobnou tématikou, případně celou edicí.

  ---------- Příspěvek doplněn 27.02.2020 v 11:50 ----------

  Citace Původně odeslal DedoMraz Zobrazit příspěvek
  Maximalny suhlas, presne preto existuju eknizky.sk Kazdy si moze budovat komunitu. Vkladat knihy, sledovat autorov, priatelov, pisat blogy, diskusia a podobne.
  Určitě ano. Jen nepatrný detail. Jak efektivně, pokud možno levně a nenásilně komunitu vybudovat? :)

 6. Citace Původně odeslal ondra007 Zobrazit příspěvek
  Na některá videa jsem koukal. Návštěvnost je bohužel tragická :(
  Koukni na Creative Penn, páše už desítky let. Má tam spoustu playlistů kolem autorského podnikání / book marketingu a promoa / byznys psaní atd. I spoustu rozhovorů s lidmi jako Steven Pressfield, Mark McGuinness atd.

  Z mladší generace doporučuju iWriterly (má tam i sadu videí k budování autorské paltformy) a trošku ujetější Jennu Moreci. Když se povzneseš nad její občas trochu otravný hlas, tak dává většinou dobré rady.

  A ještě doporučím článek od Michelle Losekoot. Pokud už máš knihu hotovou, tak přeskoč na konec, kde dává tipy k propagaci.

  Citace Původně odeslal ondra007 Zobrazit příspěvek
  A co píšeš?
  Pokud bych řekl, co bude jádrem a tudíž i přínosem knihy, tak z toho kdekdo odhadne i název (který nechci vyspoilerovat a zakřiknout). Takže to vezmu oklikou. Bude to taková evidence-based meta-seberozvojovka zaměřená na výkonnost. Víceméně vezmu všechna hlavní poletující seberozvojová témata (od zdraví, přes práci s hlavou, až po pracovní prostředí) a kouknu na ně z hlediska toho, jak ovlivňují náš výkon.

  Když jde o produktivitu, tak většina knih řeší time-management, aplikace, checklisty... A výsledkem je zvýšení výkonu o pár procent. Přitom kdyby se lidi zaměřili vůbec na to, jak žijí a vyladili tělo, hlavu i prostředí v němž pracují, tak zvýší výkon o desítky procent. Já ho ale za pomocí všech těch změn defacto zdvojnásobil, díky čemuž mám (subjektivně) denně tak o 6 hodin navíc. Stíhám vše co dříve, k tomu ještě to psaní knihy (cca 42h týdně), k tomu ještě relax, k tomu ještě zdraví.

  No a něco takového chci přinést i čtenářům. Budu kombinovat vědu (a budu na ni odkazovat, štvou mě knihy bez zdrojů, já mám třeba u výživy na 100 stran 250+ zdrojů, aby si to každý mohl ověřit) a pak zkušenosti osobní i cizí. Takže to bude praktické, ale stát na pevných základech. Přičemž tu teorii, tedy vědu, zjednoduším a zlidštím co nejvíce to půjde, aby to pochopilo dítě i důchodce. Nejdřív čtenář pochopí, proč by ho to téma vůbec mělo zajímat (vnoření do kontextu výkonnosti) a pak dám tipy (často netradiční a jinde nezmíněné), jak s tím nejrychleji začít.

  No.. kdybych nešel oklikou, bylo by to na pár slov, ale jak říkám, nechci to jádro vyžvanit, to až bude kniha oficiální. :)
  Naposledy upravil lVlorf3us : 27.02.2020 v 17:27

 7. Zrovna tenhle druh literatury je velmi zajímavý. Snažím se být produktivnější, ale zároveň při zachování mé lenosti. Někdy se i daří. :)

Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Spolupracujeme: Jooble.org, Aximum - profesionální překlady Hostujeme u Server powered by TELE3