Dobrý den,
nabízím k prodeji web nabízející slevy za vyvolávací cenu 299 Kč. Webové stránky jsou plně automatizované, není nutné nic dělat. Web funguje na bázi affiliate odkazů.

https://www.pohadkovadovolena.cz/ + doména pohadkova-dovolena.cz

Získáváte i prémiovou šablonu, která byla zakoupena pro web.


Webové stránky fungují jako agregátory slev napojené automaticky přes affiliate weby CJ.com a invia.cz. Není tedy nutné řešit fakturací vydělaných peněz přes několik firem. Po kliknutí na slevu se dostanete na slevový portál, kde pokud zákazník objedná a zaplatí, dostanete provizi. Pokud neobjedná a přijde za 5 až 30 dní, stále dostanete provizi.

Web nebyl nijak propagován, byl pouze založen instagram. Je tedy potřeba, aby se někdo věnoval této činnosti, aby weby zvýšily svou návštěvnost a začaly pořádně vydělávat. Bohužel na to nebyl čas, a proto bylo rozhodnuto o prodeji.

Webhosting je veden u Wedos, kde je neomezený webový prostor (zaplacená je i podpora HTTPS na doméně SNI a příplatková služba CRON+). Zde jsou registrovány i domény, které budou převedeny na nového majitele. Možnost přenechat i stávající instagramový účet.

Webová stránka má svou vlastní administraci, newsletter, automatické přidávání slev, jejich mazání. Web funguje zcela automaticky.V případě nutnosti není problém cokoliv na webu změnit, přeprogramovat.

Za vyvolávací cenu 299 Kč získáte tedy vše uvedené (webhosting je u wedos.cz, obě domény včetně obsahu – také wedos). Nejsem plátce DPH, faktura možná pouze na území České republiky.

Pokud máte jakoukoliv otázku, pošlete mně ji do PM nebo na email jsem@vladimir-vecera.cz
Sledujte i další aukci, kde prodávám stejný projekt, který není zaměřený pouze na dovolenou - https://www.nakupsnu.cz/ + doména nakup-snu.cz

Web vlastní zákazník Tomáš Horyna (tomas.horyna@volny.cz), kterému web prodávám s jeho svolením.