Prodej bannerové reklamy na Koronavirus.eu od 3 Kč / klik
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Ziskový affiliate web od korunky - téma cyklistika - e-cyklistika.cz

Přátelská zpráva
Loading...
Prodáno za 5 100  Kč
Historie příhozů: 71 příhozů
 1. Dobrý den,

  prodám ziskový affiliate web na téma cyklistika. Projekt byl spuštěn od poloviny roku 2017, v té době jsem dost jezdil, ale nyní moc času není, věnuji se jiným webům a web tak strádá. 2 roky jsem na něj nesáhl. Web je vhodný jako startovní package pro affil začátečníka, ideálně nadšence do cyklistiky.

  Web běží na systému Wordpress, který je jednoduchý na správu a historické doméně, díky tomu hned od spuštění začal na web proudit traffic. Návštěvnost měřena pouze podle Toplist. Průměr/den 10. https://www.toplist.cz/all/?search=e-cyklistika.cz

  Na webu jsem nechal sepsat 3 články a 13 tipů na výlet, popisky kategorií a značek. Určitě by chtělo rozšířit web o další nový a zajímavý obsah, který přivede návštěvnost.

  Příjmy:
  Web vydělává pouze z affiliate, v době spuštění nebylo moc bike affiliate programů, nyní je situace lepší, určitě by byla vhodná změna inzerenta a nasazení více produktů. Nyní si web na sebe vydělá, ale chtělo by to se mu věnovat, což bohužel u mě nepůjde a proto rád web předám dál.  Cyklistika je poměrně široký obor s velkým potenciálem, web je možné rozšířit o další sekce jako ubytování, cyklotrasy, katalog prodejců, servisů, bazar... Výhodou je i pěkná a dobře zapamatovatelná doména.

  Další možnosti monetizace:
  Prodej článků a odkazů (např. placla.cz, stovkomat)
  Adsense

  Jakékoliv dotazy zodpovím.
  Přeji příjemnou aukci.
  Tomáš.

  ---------- Přidáno 24.02.2020 10:30 ----------

  Import a aktualizace produktů jsou řešeny prémiovým pluginem WP ALL IMPORT v hodnotě $199.

Spolupracujeme: Jooble.org Hostujeme u Server powered by TELE3