Koronavirus.eu - 242 000 návštěv za 18 dní
Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazují se odpovědi 31 až 36 z 36

Prodej Cigaret ve večerce

 1. Citace Původně odeslal Aleš Jiříček Zobrazit příspěvek
  a kde je psano ze je to povoleno zrovna u akcnich cen? :) to ze maj verejnou nabidku s omezenym odberem prece vubec nesouvisi s tim jestli to je nebo neni akce
  třeba ve vyhnutí se vábivé reklamě.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Neuvěřitelný co některý lidi řeší na fóru :D ne neuráží mě to jen je to zarážející. Prostě prodejce na vesnici má menší zásoby a chce vyjít vstříc každému lokálnímu vesničanovi, kterej chce cigára. Je to od něj milé gesto. Ekonomicky by se mu samozřejmě vyplatilo ti klidně všechno prodat a nakoupit další než tam nastavovat nějaké limity. Ale má asi spočítané, že to dokáže všechno prodat do dalšího termínu naskladnění. Prostě si zajeď někam koupit kartóny a nemusíš tohle řešit.

 4. Citace Původně odeslal pawlisko Zobrazit příspěvek
  Hele, jsem po operaci
  Jako kdyby to něco omlouvalo...

  Citace Původně odeslal pawlisko Zobrazit příspěvek
  PS: jestli dostanu ban, tak čus bus
  Jsi snad PanV? Ne? Tak proč to dramatizovat, herečko. Jen jsem se zeptal, protože mi to přišlo zbytečné, alespoň v tomhle tématu. Nemluvě o tom, že sledovat Aleše a Láďu v akci je trošku jako když se nezastavitelná síla potká s nehybným předmětem, jen ten velký třest ne a ne přijít.

  // Jinak ta kategorie "Hospoda" možná není špatný nápad. Ono tu něco takového i je, ale veřejnosti nepřístupno.

 5. Citace Původně odeslal Petr Široký Zobrazit příspěvek
  Jako kdyby to něco omlouvalo...
  "tak proč se kvůli tomu rozčiluješ?"

  Reagoval jsem na to proč se kvůli tomu rozčiluji. Nerozčiluji se a nefňukám tady, jenom jsem díky svému volnému času zjistil a následně vzdal holt člověku, který ví všechno,.... (už jsem to psal). Nic víc, nic míň.

  Omlouvám se všem čtenářům a dávám si na měsíc BAN. Kdybych se tu neobjevil, zjistil jsem, že se dá bez webtrhu žít. Čus.

  PS: Láďo, buď silnej!

 6. Omezeni kusu na osobu za den - ok, resi se to takto jako VN na uzavreni kupni smlouvy podle § 1732 odst. 2 zakona c. 89/2012 Sb., OZ.
  Nicmene, musi toto omezeni byt uvedeno nekde na cedulce apod, protoze pokud se to dozvite az na pokladne, u pokladny, v podejne primo, tak se to muze povazovat za klamani spotrebitele.

  Kazdopadne, proc to resite? Stve vas prodejce? Pokud anoy hlaste ho na COI, ale budete za kretena a pridelate nekomu nejake starosti.


  Nejlepsi bud akceptovat nebo ne akceptovat nabidku prodejce, pripadne udelat zasobu nekde jinde nakoupenim nekolika kartonu. Hojit se na drobnostech, mi neprijde normalni.

 7. Bojim se o zdravi svych spoluobcanu a proto jsem se rozhodl prodavat max 1 krabicku denne na osobu. :)

Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Spolupracujeme: Jooble.org Hostujeme u Server powered by TELE3