KoronavirusAktualne.cz Na prodej KUP TEĎ za 28 999 Kč
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Udelta z drogerky aj vydejnu Zasilkovny/Geis ponit

 1. Ahoj,

  chci se zeptat, jaký máte nazor na výdejny zasilek jeko je Zasilkovna/Geis. Mám otevřenou nově drogerku a chci tam nalakt lidi. Hned vedlejsi obchod je vydejna zasilkovny (ale maji otevreno do 16:30 já do 18:30) tak jen zvazuji jestli to má cenu. Popřípadě s kym je povolé myxovat zásilkovnu?¨


  Osobně vyřadil jsem vydejnu DPD, Uloženka a zatím mi vychazi nejlip jen zasilkovna a pak kdyžtak Geis ci PPL.

  Předem diky za nazor

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Priprav se, ze za den ti muze prijit i 300 baliku. Nastavil bych si jen vydej. Je potreba hodne mista na baliky. Jestli te zajima vic napis pm.

 4. Těch diskuzí včetně podmínek a odměn je tu několik. Letos můžeš mixovat PPL Parcel shop s čímkoliv je jim to jedno, prý kvůli nějaké spolupráci Zásilkovny s PPL, začala Zásilkovna tolerovat PPL, zbytek netoleruje nic a někteří netolerují ani rok po ukončení spolupráce. Otázkou co bude dál jelikož ani ted to není ani na pokrytí nákladů pokud nemáš nějakého silného podávajícího, když se všichni asi dohodli na likvidaci české pošty a zase začali zahuštovat výdejní místa tak, aby to měl každý do výdejního místa max. 5 minut pěšky, takže zase snížení objemu výdeje. Otázkou taky zůstává jak dlouho budeš mít ty do 18,30, pokud mají vedle do 16,30 má to zajisté nějaký důvod. Za naše výdejní místa 95% lidí co si přišli pro balíček se ani nerozhlédnou po prodejně, takže pro náš byznys to nic nepřináší. Takže pokud nedostanou rozum a nezačnou více platit, budeme to asi rušit.

 5. Citace Původně odeslal láďa1979 Zobrazit příspěvek
  Těch diskuzí včetně podmínek a odměn je tu několik. Letos můžeš mixovat PPL Parcel shop s čímkoliv je jim to jedno, prý kvůli nějaké spolupráci Zásilkovny s PPL, začala Zásilkovna tolerovat PPL, zbytek netoleruje nic a někteří netolerují ani rok po ukončení spolupráce. Otázkou co bude dál jelikož ani ted to není ani na pokrytí nákladů pokud nemáš nějakého silného podávajícího, když se všichni asi dohodli na likvidaci české pošty a zase začali zahuštovat výdejní místa tak, aby to měl každý do výdejního místa max. 5 minut pěšky, takže zase snížení objemu výdeje. Otázkou taky zůstává jak dlouho budeš mít ty do 18,30, pokud mají vedle do 16,30 má to zajisté nějaký důvod. Za naše výdejní místa 95% lidí co si přišli pro balíček se ani nerozhlédnou po prodejně, takže pro náš byznys to nic nepřináší. Takže pokud nedostanou rozum a nezačnou více platit, budeme to asi rušit.
  zoot má celkem přijatelné podmínky

 6. Citace Původně odeslal Venturi Zobrazit příspěvek
  Mám otevřenou nově drogerku a chci tam nalakt lidi. tak jen zvazuji jestli to má cenu.
  To všichni strašně rádi slibujou, že ti to přiláká nový zákazníky, protože jinak bys jim to za tu směšnou odměnu nedělal, ale realita je někde úplně jinde. Lidi ti tam přijdou jen proto, aby co nejrychleji vypadli se svým balíčkem. Většina z nich si ani nevšimne, že jsou v drogerce :)

 7. Zákazníky ti to nepřitáhne a zabere ti to prostor. Ženská u nás provozuje PPL Parcel + Mall + Uloženku. Kvůli balíkům tam čumí opravdoví zákazníci a čekají, až se jí podaří načíst kód na krabici, protože DHL má blbě napsanou aplikaci.
  Takže tam ve frontě čeká babička, která chce koupit kilo slunečnice pro ptáky, na které prodejce vydělá cca 30Kč a ten se mezi tím 10 minut zabývá akcí za 4Kč.

 8. Citace Původně odeslal Tlemi Zobrazit příspěvek
  zoot má celkem přijatelné podmínky
  a jistotu, že za tři roky dostanu desetinu:)

Spolupracujeme: Jooble.org, Aximum - profesionální překlady Hostujeme u Server powered by TELE3