Prodej bannerové reklamy na Koronavirus.eu od 3 Kč / klik
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Chybí tlačítko LÍBÍ SE MI

 1. Zdravím,

  mám problém:

  někam mi zmizelo tlačítko TO SE MI LÍBÍ na mé FB stránce: https://www.facebook.com/lovecokamziku/

  Díky tomu od určité doby nestoupá počet fanoušků. S tím souvisí i situace, že přes prohlížeč v mobilu najdu TO SE MI LÍBÍ schované pod 3 tečkama a po kliku se změní na TOHLE SE MI LÍBÍ.

  Zkoušel jsem hledat v nastavení, karty, editace tlačítek. Nikde nic.

  V čem může být problém?

  Díky.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Ja si myslim, ze ti ho nekdo ukradl proste. Nebo mas nastavena nejaka omezeni na strance nebo app settings nespravne nastaveno

 4. Někde jsem to nedávno četl v diskusi. FB testuje u stránek follow vs like, ale více informací o tom nedali. Některé stránky mají like btn, některé jenom follow. Do budoucna chtějí asi přejít spíše k follow btn a zbavit se like btn.

 5. Citace Původně odeslal streetcz Zobrazit příspěvek
  Někde jsem to nedávno četl v diskusi. FB testuje u stránek follow vs like, ale více informací o tom nedali. Některé stránky mají like btn, některé jenom follow. Do budoucna chtějí asi přejít spíše k follow btn a zbavit se like btn.
  Aha, to jsem nevěděl. Je to každopádně matoucí. Děkuji za reakci ;).

 6. Třeba já to tlačítko vidím.


 7. Ale to koukáš přes nějakou appku ne Petře? Tebo takhle vypadá tvůj browser facebook? Možná A/B testují nový design, ale můj tedy pořád vypadá stejně :D

  https://i.imgur.com/mxFTTHL.png

 8. Ano, tohle je ten jejich nový webový design, před pár týdny mi dali možnost se na to přepnout.

 9. Lovec Okamžiků - podle toho, že tam máš tolik fanoušků a jen 1 příspěvek usuzuji, že jsi nějak fanoušky kupoval a tak ti zázračně rychle naskákali. Facebook tohle penalizuje právě tím, že ti odstraní tlačíko "to se mi líbí"

Spolupracujeme: Jooble.org Hostujeme u Server powered by TELE3