KoronavirusAktualne.cz Na prodej KUP TEĎ za 28 999 Kč
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Prodám vymazlený e-shop s nábytkem bez nutnosti držení vlastního skladu

Přátelská zpráva
Loading...
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce Prodej webů.
Vybíráme pro vás:
Cena kup teď: 49 000  Kč
Historie příhozů: Žádné příhozy
 1. Dobrý den,

  po dlouhém přemýšlení jsem se rozhodl, že prodám svůj e-shop s nábytkem, kde najdete vše od kategorie jídelní stoly až po dekorační předměty do bytu. Tento projekt buduji již přes půl roku. Na úvod bych chtěl říci, že e-shop nebyl nikdy oficiálně spuštěn (nicméně lidé už se zajímají, viz příloha), ale celou dobu jsem jej intenzivně připravoval a to primárně z pohledu SEO.

  Cílem bylo vybudovat e-shop, který bude mít vysokou organickou návštěvnost a produkty se zajímavými maržemi, které nebude nutné držet skladem, a tak se nebudou kumulovat peníze ve skladových zásobách.

  HODNOTA E-SHOPU

  Hodnota je právě v SEO optimalizaci - v unikátním otextování a pravidelném publikování všech produktů, které na e-shopu jsou. Co produkt, to 1NS textu (včetně META popisků, parametrů, prolinkování, atd). Nyní je na webu přesně 221 produktů, to je přes 220 NS originálního textu. Dále je zde magazín, kde jsou popsány jednotlivé materiály a další články. Nyní vloženo 13 článků, kde co článek to 3-5NS dalšího originální textu (to je cca 50 NS textu). Samozřejmostí je popsání všech jednotlivých kategorií a analýza KW. Celkové náklady jen do textů přes 30 000Kč.

  Dále je cena v linkbuildingu. Web už jsem průběžně nechával prolinkovat i s externími odkazy. Jedná se o tématické PR články, či odkazy v tématických magazínech (jako například estav.cz, bydleni.cz, atd). Seznam můžu poslat. Zde bylo investováno cca 20 000Kč.

  Zde jsou některé příklad:

  Dřevěný nábytek: klasický a moderní dřevěný nábytek do obývacího pokoje…

  Moderní byt | Nový nábytek probudí interiér k životu

  Poznejte výhody nábytku z masivu | Info Bydlení

  Jak vybrat kvalitní nábytek a přitom za dobrou cenu? – NašeBydlení.cz


  Návštěvnost je nyní v řádech stovek uživatelů měsíčně. Je ale nutno podotknout, že se jedná čistě o organic a každým měsíce roste o desítky procent. Nyní se navíc blíží hlavní sezóna v tomto odvětví.

  SKLADOVÁNÍ

  Domluven externí sklad, který zboží převezme a následně rozešle dále. Cenově to vychází rozumně. Kontakty předám.

  VYCHYTÁVKY

  Skvělou vychytávkou je robot na míru, který aktualizuje skladovou dostupnost u dodavatele. Samozřejmě je součástí prodeje.

  Dále jsou to různé drobnější úpravy na míru (řazení produktů podle dostupnosti, zvýraznění slev na dané šabloně, atd).

  DŮVOD PRODEJE

  Nyní jsme ve stavu, kdy organic hezky roste, a i když projekt vypadá opravdu zajímavě, rozhodl jsem jej prodat a to z důvodu současného budování jiného projektu a jednoduše se snažím nahnat kapitál.

  CENA

  Toto je asi ta nejdůležitější část. Cenu nastavuji dle investice, kterou jsem do e-shopu vložil + něco navíc jako cenu své práce. Do projektu bylo jen kvůli SEO optimalizaci investováno přes 50 000Kč + spousta času a energie. K tomu připočtu robota na aktualizaci dostupnosti produktů, vkládání produktů, kompletní nastavení e-shopu, úpravy na Shoptetu na míru. Shoptet je nyní na tarifu Basic, cena 340 Kč/měsíc (bez DPH).

  Za e-shop tak chci 49 000Kč.

  SHRNUTÍ

  Rád bych ještě dodal, že součástí prodeje je i moje aktivní spolupráce v začátcích. Zabývám se marketingem a i když nyní není e-shop napojen na srovnávače a PPC (nedělal jsem to z důvodu změny subjektu), tak počítám právě s tímto nastavením pro nového majitele a poskytnutí rad a maximální možné kooperace k tomu, aby byl projekt úspěšný.

  Cenově se to může někomu zdát hodně, někomu možná málo. Já do toho investoval spoustu času, energie a nemálo finančních prostředků, abych e-shop dostal tam, kde nyní je. Věřím, že obsah je král a nynější trend nárustu organické návštěvnosti bude dlouhodobě trvat a v případě podpoření jiných marketingových kanálů bude ten růst mnohem větší.

  Edit: za poslední dobu dorazily z organicu nějaké objednávky, viz příloha
  Přiložené miniatury Přiložené miniatury Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: Stats.png Zobrazení: 56 Velikost: 69,2 KB   Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: Stats02.png Zobrazení: 50 Velikost: 61,3 KB  

  Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: email01.png Zobrazení: 38 Velikost: 204,0 KB   Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: Email02.png Zobrazení: 31 Velikost: 214,7 KB  

  Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: objednávky.png Zobrazení: 12 Velikost: 30,9 KB  

Spolupracujeme: Jooble.org, Aximum - profesionální překlady Hostujeme u Server powered by TELE3