Redaktoři pro novou sekci Webtrhu - magazín o podnikání, IT a marketingu
Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Chyba po záloze webu

 1. Ahoj,
  prosím o radu. Nechal jsem si od profíků z WEDOS vyvolat zálohu webu a podařilo se jim jí vyvolat tak, že mi 90% webu hlásí toto.
  Můžete mi někdo poradit, kde bych to mohl opravit?resp. čeho se to týká?

  Děkuji
  Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Unknown cache' in /data/web/virtuals/3624/virtual/www/domains/dogslife.cz/psi-utulky/oc-includes/osclass/core/Object_Cache_Factory.php:39 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/3624/virtual/www/domains/dogslife.cz/psi-utulky/oc-includes/osclass/core/Object_Cache_Factory.php(9): Object_Cache_Factory::getCache() #1 /data/web/virtuals/3624/virtual/www/domains/dogslife.cz/psi-utulky/oc-includes/osclass/helpers/hCache.php(37): Object_Cache_Factory::newInstance() #2 /data/web/virtuals/3624/virtual/www/domains/dogslife.cz/psi-utulky/oc-load.php(209): osc_cache_init() #3 /data/web/virtuals/3624/virtual/www/domains/dogslife.cz/psi-utulky/index.php(23): require_once('/data/web/virtu...') #4 {main} thrown in /data/web/virtuals/3624/virtual/www/domains/dogslife.cz/psi-utulky/oc-includes/osclass/core/Object_Cache_Factory.php on line 39

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Zkus smazat cache v projektu...

 4. Napsat na podporu a reklamovat. Když už si za to účtují peníze, tak ať to vrátí do původního 100% a funkčního stavu. (pokud v té době vše fungovalo).

 5. Citace Původně odeslal StepanP Zobrazit příspěvek
  Napsat na podporu a reklamovat. Když už si za to účtují peníze, tak ať to vrátí do původního 100% a funkčního stavu. (pokud v té době vše fungovalo).
  Vše předtím fungovalo. Na podporu jsem psal, ale ta si s tím prý nedokáže poradit.

 6. V administraci vyčistit cache, případně opatrně!!! jí ručně smazat.

Spolupracujeme: Jooble.org, Aximum - profesionální překlady Hostujeme u Server powered by TELE3