Neomezený e-shopový systém s jednotnou administrací
Zobrazují se odpovědi 1 až 11 z 11

Bezdrátové pokrytí skladu

 1. Dlouhodobě máme problémy s bezdrátovým pokrytím v našem skladu, skladníci používají mobilní telefony s bezdrátovými čtečkami a celá WMS aplikace je webová stránka (optimalizovaná, v ní problém není). Bohužel nás současný poskytovatel internetového připojení nedokázal zajistit, aby byl ve skladu kvalitní signál a skladníkům tak fungoval dostatečně rychle internet v jejich telefonech, nejspíše je to tím, že to není jeho specializace a má s tím proto nedostatek zkušeností.

  Mohl by mi prosím někdo napsat pod čím bych měl hledat firmu, která se specializuje na realizaci bezdrátových sítí ve skladech a zda jsou nějaké indicie jak poznat, že tomu daná firma rozumí?

  Jsme z MS kraje. Konektivitu by nadále dodával současný poskytoval, jde pouze o vytvoření sítě, tak aby skladníci měli stabilní rychlost internetového připojení.

  Díky.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Pořiďte si směrovače Mesh - https://www.alza.cz/tp-link-deco-m43-pack-d5586319.htm , stačí to propojit ethernetem, nakonfigurovat to zvládnete za 5 minut sami.

  Mám je doma, signál je perfektní v celém bytě, zařízení se automaticky přepínají mezi základnami, zrovna s tím TP Link jsem hodně spokojený, od té doby žádné problémy s pokrytím.

 4. Ač jsem bývalý programátor, tak instalovat už si to sám nedovolím, navíc TP-Link pro domácí použití. Bavím o se o hale několik tisíc m2, kde pracuje několik desítek lidí a když něco nefunguje, tak to okamžitě stojí hromadu peněz kvůli toho, že nejede provoz. Potřebuje profesionální řešení.

 5. existuje několik řešení
  TP-LINK Archer C5400X + IP TV Premium na 3 měsíce v | CZC.cz
  https://www.czc.cz/sada-5-pristupovy...269312/produkt

  Pak mne ještě napadlo přes mobilního operátora a udělat Hotspoty

 6. Na firmě to řešíme prvky od Ubiquiti (po celé budově i ve skladech se zarovnanými kovovými regály). V rámci MS kraje mohu případně předat kontakt na ostravskou IT společnost, která s touhle problematikou zkušenosti má a spolehlivé řešení najde nebo minimálně relevantně poradí.

 7. Citace Původně odeslal sobik Zobrazit příspěvek
  Na firmě to řešíme prvky od Ubiquiti (po celé budově i ve skladech se zarovnanými kovovými regály). V rámci MS kraje mohu případně předat kontakt na ostravskou IT společnost, která s touhle problematikou zkušenosti má a spolehlivé řešení najde nebo minimálně relevantně poradí.
  Prosím o zaslaní kontaktu, zkusíme se s nimi spojit. Děkuji.

 8. jediné řešení je specializovaná firma/jednotlivec, na místě se musi změřit signál a průchodnost/pdrazivost, podle toho nakoupit a umístit HW. Zpravidla skončíš se spoustou směrovýk prvků, centrální konfigurace je pak obrovskou výhodou.

  Tp-link archer je dobrá volba domů, tady bych ho nevolil, ubiquiti je asi to nejlevnější co lze použít, ale je to vhodné spíše do kanceláří, pak se nabízí nějaké řešení od mikrotiku nebo cisco, ale tohle musí na svoji zodpovědnost vybrat člověk, který to bude zároveň instalovat, nemá smysl to vybírat bez znalostí místních podmínek dopředu.

 9. Citace Původně odeslal TomášX Zobrazit příspěvek
  jediné řešení je specializovaná firma/jednotlivec, na místě se musi změřit signál a průchodnost/pdrazivost, podle toho nakoupit a umístit HW. Zpravidla skončíš se spoustou směrovýk prvků, centrální konfigurace je pak obrovskou výhodou.

  Tp-link archer je dobrá volba domů, tady bych ho nevolil, ubiquiti je asi to nejlevnější co lze použít, ale je to vhodné spíše do kanceláří, pak se nabízí nějaké řešení od mikrotiku nebo cisco, ale tohle musí na svoji zodpovědnost vybrat člověk, který to bude zároveň instalovat, nemá smysl to vybírat bez znalostí místních podmínek dopředu.
  Rozumím a jsem si toho vědom, proto na to hledám specializovanou firmu, nechci aby to byl klasický poskytovatel internetu, co s tím nemá zkušenosti (viz. současné firma). Proto jsem napsal zde, zda by někdo poradil pod jakým slovním spojením takovou firmu hledat nebo pokud bude z Moravskoslezského kraje nebo blízkosti, tak klidně rovnou doporučit konkrétní firmu.

 10. Pokud byste měl zájem, mám na to kamaráda ,IT specialistu, klíčový je kvalitní hardware. Napište mi mail s kontaktem a já mu to předám (není na WT).

  + ideálně i popis velikosti haly, nějaký náčrt, kde to je (město).

  michal ( at ) obchodniuspech . cz

 11. Ubiquity je do kanceláří, nebrat.
  Kvalitní HW, Cisco Meraki, Sophos APX nebo tak.

  Plány haly, rozpočet atd. Dobře spočítat, kolik Vás stojí výpadek.

  Radomír Polách
  rp@t4d.cz

 12. Dobrý den,

  Rádi Vám s tím pomůžeme. Jsme IT specialisté přímo pro oblasti bezdrátových sítí. Naše reference najdete na www.tfst.eu.

  Pokud byste měl zájem, tak se můžeme domluvit, potřebuji pro stanovení cenové nabídky rozměry haly, rozpočet.
  Ideálně se můžeme z naší kanceláře v Ostravě zastavit a podívat se osobně. (ovšem až se odvolá karanténa).

  S pozdravem Václav Polák

  info@tfst.eu
  +420 591142434

Spolupracujeme: Jooble.org, Aximum - profesionální překlady Hostujeme u Server powered by TELE3