Ahoj!

jsme parta mladých freelancerů, která našla zálibu v tvorbě grafiky a webových stránek. Svým klientům nabízíme jak tvorbu webdesignu, tak i jeho následné převedení do kódu.

Protože se k nám v posledních měsících žene čím dál více poptávek z oblasti WooCommerce, rozhodli jsme se nabrat posilu z České republiky (kvůli fakturaci), která nám s WooCommerce pomůže. V týmu máme pouze jednoho vývojáře, kterým jsem já. Já se však zaměřuji na frontend a rád bych u toho zůstal.

Tvým úkolem bude upravovat WooCommerce našim potřebám. Vzhledem k tomu, že nejsme zastánci původního vzhledu WooCommerce, rádi si vzhled upravujeme. Proto je potřeba změnit například strukturu pro výpis produktů, detail produktu, přidat filtrování nebo změnit strukturu a vzhled košíku či pokladny.

Protože tvoříme weby na míru, máme vlastní WP šablonu, kterou jednotlivým projektům přizpůsobujeme. Nehledáme někoho, kdo na vyřešení každého problému stáhne milion pluginů. Snažíme se jich využívat co nejméně, u čehož chceme také zůstat. Samozřejmě, pokud uvidíš jako nejvhodnější možnost nějaký plugin, rád si s tebou o tom promluvím.

Koho hledáme?
Hledáme někoho, kdo si rozumí s PHP a WooCommerce. Nezáleží nám na věku, pohlaví ani zkušenostech. Nemusíš být 35 letý profík, který má za sebou 15 let praxe ve firmách a zkouší uspět na volné noze. Můžeš být klidně i student, jenž si tímto přivydělává při studiu na vysoké škole, ostatně stejně jako já. :) Stačí nám, abys uměl, byl zodpovědný, spolehlivý a pracovitý, disponoval živnostenským listem a bydlel v České republice.

Co nabízíme?
- do začátku občasný přivýdělek (buď za hodinovku, nebo za fixní cenu)
- v případě spokojenosti více prostoru pro práci a členství v týmu
- sbírání zkušeností na různorodých projektech
- výměnu zkušeností s naším týmem
- pohodovou atmosféru a mladý kolektiv
- veškerou práci budeš dělat z pohodlí domova

Jak spolu můžeme komunikovat?
- WhatsApp
- Skype
- případně Facebook

V případě, že tě tato poptávka zaujala, napiš mi zde do zprávy něco o sobě, na jakých projektech si třeba pracoval a především, jaké jsou tvé znalosti a dovednosti v oblasti vývoje. A samozřejmě, jaké finanční ohodnocení by sis představoval.

Do prvního projektu tě mohu zařadit již v příštím týdnu.

Postupně budu odepisovat všem zájemcům, rád zodpovíme jakékoliv dotazy.

Předem děkuji za veškerý zájem.

S pozdravem

Štěpán Pánek
Gradie digital