Koronavirus.eu - 340 000 návštěv za 3 týdny
Zobrazují se odpovědi 1 až 15 z 15

Kde byste prodali novou elektroniku, která stojí v e-shopech mnohonásobně dráž?

 1. Dostal jsem nevhodný dárek Pomalý odšťavňovač Russell Hobbs 25170. Přestože je nerozbalený v originální krabici a prodávám ho mnohem levněji, nedaří se mi najít kupce. Produkt je vystaven na Aukro.cz, přesto ho nikdo zakoupit ani nemůže - vyhledávače a Heureka.cz inzerují pouze e-shopy. Napadá Vás způsob, jakým na něj upozornit? Skutečně tento výrobek můžou kupovat desítky lidí týdně, nikdo však o mé nabídce neví... Děkuji

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Bazos je asi nejlepší řešení

 4. Bazos.cz, sbazar.cz. dávám sem všechny věci k prodeji a vždy do týdne pryč

 5. FB Marketplace

 6. Tržnice

 7. Jeden kus, ach jo....

 8. Facebook marketplace, případně jiné on-line reklamní stránky.

 9. Založím si účet a podám debilní dotaz a stejně se najdou aktivisti, kteří nesmí ponechat jediné téma volné, že? :D

  Mnohonásobně dražší... Russell Hobbs 25170 stojí 2 899 Kč na e-shopu. Za kolik ho trolle prodáváš?

 10. Tak jo, uz me to tu prestalo bavit... Snad az se za rok vratim tu s tim neco novej majitel udela...

 11. Co s tím chceš udělat, když tu nejsou žádné regulace. Pokud dostane ban, založí si nový účet. Na IP se tu nebanuje z nějakého důvodu (možná to není tak jednoduché nejsem expertos). Jediným řešením jsou ověřené účty a určité formy regulací pro nově založené účty. Slíbeny jsou na novém webu :)

  Pokud moderátor zjistí, že je to troll, tak smaže vlákno a s tím i tu diskusi lidí, kteří na tenhle problém poukázali. Takže to nikdo nemá na očích a nikdo neřeší. Smaže se vlákno, druhý den založí nový účet a zase postne nesmysl, zase se smaže a pořád dokola. IMHO je lepší to tu nechat, upozornit na to a možná se něco stane. Tím, že ty vlákna mažete se jen dává problém z očí. Ale můj problém to není dělejte si co chcete, ale aby tu za chvíli byl někdo kdo vůbec bude diskutovat :D

  Ale jinak ten produkt fakt na Aukru je a vystavil ho legit uživatel, takže to nemusí být troll. Ale pokud to je megamysl troll, tak to klidně nafejkoval, že je to on. A to je přesně důvod proč ho nemůžeš zabanovat protože nemáš jistotu. I kdyby to byl real uživatel, tak nechápu proč se na takové nesmysly ptáte na fóru o podnikání. Za prvné to kde prodávat ví v roce 2020 každý, za druhé je to spíše otázka na facebook :D. Alespoň tu volnou diskusi příště. V podnikání to moc nesedí.

 12. Přesunuto do volné diskuze. Lidem, které tato diskuze rozrušila, doporučuji studenou sprchu, už jsem tu viděl horší věci.

 13. Mne osobne vôbec nevadí že niekto založí diskusiu na takéto jednoduché téma aj keď tie portály pozná síce skoro každý.
  Čo ma trochu vytáča sú tie fiktívne témy od jedného užívateľa ktorého netreba menovať. Možno aj vďaka tomu veľa ľudí reaguje prehnane podozrievavo až agresívne na príspevky od nových užívateľov.

  Ak by som chcel niečo predať rýchlo tak by som šiel cestou Bazos.cz a zaplatiť topovanie inzerátu - hodne to urýchli predaj cca 3x viac zobrazení oproti klasickému inzerátu.

 14. Zkusil bych to na nejbližší poště. V poslední době prodávají od losů, přes pojistky po časopisy. Tohle by se mohlo chytit!

 15. Citace Původně odeslal meter21 Zobrazit příspěvek
  Mne osobne vôbec nevadí že niekto založí diskusiu na takéto jednoduché téma aj keď tie portály pozná síce skoro každý.
  Čo ma trochu vytáča sú tie fiktívne témy od jedného užívateľa ktorého netreba menovať. Možno aj vďaka tomu veľa ľudí reaguje prehnane podozrievavo až agresívne na príspevky od nových užívateľov.

  Ak by som chcel niečo predať rýchlo tak by som šiel cestou Bazos.cz a zaplatiť topovanie inzerátu - hodne to urýchli predaj cca 3x viac zobrazení oproti klasickému inzerátu.
  Díky za tip :-)

 16. a nevyměnil bys ho za vysavač, který zase zase málo saje? Pomalý odťavňovač by ani tak nevadil.

  ---------- Příspěvek doplněn 15.02.2020 v 12:09 ----------

  Citace Původně odeslal Aleš Jiříček Zobrazit příspěvek
  Tak jo, uz me to tu prestalo bavit... Snad az se za rok vratim tu s tim neco novej majitel udela...
  jdi, jdi..a už se nevracaj !

Spolupracujeme: Jooble.org, Aximum - profesionální překlady Hostujeme u Server powered by TELE3