Python / Django Developer
Zobrazují se odpovědi 1 až 3 z 3

B2B startup prilezitosti

  1. Mam teraz cas a chcem sa pustit do noveho projektu a rozmyslal som nad niecom z B2B sektoru. Avsak nemam s tym prakticku skusenost. Tak by ma zaujimalo co by mohla byt zaujimava aplikacia/utilita/server/sluzba pre B2B kde ludia z oboru vidia nejake nedostatky?

  2. Co se právě děje na Webtrhu?
  3. Ak chceš mieriť na väčšie/veľké firmy (= čítaj, obsluhuješ jednotky/desiatky zákazníkov), tak prvá vec nad ktorou musíš rozmýšlať je, či sa dokážeš dostať k správnym ľuďom. Ak mieriš na malé firmy, tak či ich dokážeš presvedčiť stovky/tisíce.

    Pre veľkých sú zaujímavé veci týkajúce sa regulácií (hromada noviniek prakticky každoročne), customer experience, kvantitatívna analýza, AI.

  4. Dělat produkt bez zákazníků je blbé :). Dobré je třeba jít do pár firem, zjistit co je tíží a najít něco co můžeš levně udělat a dobře prodat vícekrát.

    Z mého pohledu, u B2B buď máš jednotky klientů a řešení, které děláš pro ně na zakázku zároveň nabízíš i jinde (tak to dělám třeba já) nebo komunikuješ se spoustou potenciálních klientů (veletrhy, osobní vztahy, golf atd. atd.) a hledáš něco co trápí více z nich a poté jim nabízíš řešení, na tohle potřebuješ mít komunikačně aktivní. Existuje samozřejmě třetí způsob, vymyslet si problém a řešení sám a pak to jít nabízet, ale ze zkušenosti jsem k tomuhle skeptický, spousta mých kamarádů takhle živoří ve svých firmách, měli dobrej nápad, ale zapomněli, že potřebují i dobrého klienta, který má stejný problém...

Hostujeme u Server powered by TELE3