logo

Je tu dobrá duše co by mi pomohla přehodit hlavní postranní panel s vedlejším ve Wordpressu?

07.02.2020 01:25
1
Zdravím, našla jsem super šablonu na Wordpress ale mám problém. Obsahuje dva boky - pravý je jakože primární a levý vedlejší. Ale potřebovala bych, aby to bylo přesně naopak. A to z důvodu, že jakmile se šablona přepne do menšího rozlištění (nejen na tabletech, ale i na menších obrazovkách), tak se sekundární bok vypne. Což je v pořádku, je díky tomu lépe vidět zbytek. Ale vypíná se mi ten špatný bok a nemůžu přijít na to, jak to přehodit. Vysloveně v PHP se nijak extra nevyznám. Nebyl by tu někdo ochotný mi poradit nebo za nějakou menší úplatu pomoci? Děkuji

Co se právě děje na Webtrhu?

07.02.2020 07:22
2
Pošli sem odkaz, na to by mělo stačit CSS.
07.02.2020 10:03
3
Původně odeslal Doctore97
Pošli sem odkaz, na to by mělo stačit CSS.
Zahradnictví Jelínek
07.02.2020 11:05
4
Původně odeslal Doctore97
Pošli sem odkaz, na to by mělo stačit CSS.
Dá se to udělat pomocí CSS, viz níže.
Jen chci upozornit, že by to šlo vyřešit i jinak pokud by měl člověk k celé té šabloně přístup. Jde o to 6e ten levý sidebar je až do šírky 1024px nastaven aby byl skrytý. Pomocí CSS to lze prohodit, schová se ten sidebar s FB a zobrazí ten s menu.
Takto jen z pohledu do CSS a dev konzole navrhuji přidat do CSS toto:

Kód:
@media screen and (max-width: 1024px) {
#sidebar-primary {
     display:none;
  }
#sidebar-secondary {
     display:flex;
  }
}
Tohle zařídí zobrazení levého sidebaru namísto toho pravého:

Kód:
@media screen and (max-width: 768px) {

#sidebar-secondary {
     display:none;
  }
}
Tenhle kód ho zase schová od šířky 768px a níže, není tam potřeba, protože v hlavičce máte "hamburger menu".

Mělo by o fungovat.

TIP: Informace z levého sidebaru o otvírací době a kontaktu bych přesunul také do patičky a to vzhledem k tomu že od 768px tyto informace nejsou vidět. Zároveň nedavají moc smysl ty CSS třídy. Pokud je ten levý sidebar hlavní, měl by tedy mít třídu sidebar-primary , to by asi dávalo větší smysl :)

Liverboy
08.02.2020 22:37
5
Ahoj, díky moc. Zkoušela jsem to a funguje to jen částečně. Ono to asi nebude tak snadné. Předtím se při zmenšení odhodil levý panel a zůstal pravý. Teď se odhodí oba :-D. Akorát po pravém zůstane prostě prázdné pole. Nejspíš bude někde v šabloně nastavené, že při menším rozlišení se vypne komplet levý bok a celý obsah se tedy posune doleva.