Hledáme partnery pro spolupráci
El - koloběžky jsou velmi zajímavý a unikátní produkt, který nabízí všestranné možnosti využití. Níže uvádíme několik oblastí, v rámci kterých se s Vámi rádi domluvíme na spolupráci nebo Vám poskytneme naše dvoukolová vozítka k zapůjčení (ať již formou spolupráce, partnerských cen, apod.) nebo k prodeji.
Náklady na start:
1. Baliček Mini Afilliate -
Vhodné pro propagaci na sociálních sítích (fc, tw, inst., ok, vk, youtube, like,) pro spolupráci partnera a podej zboží z E-shopu , práva na foto i video, zisk 10% z náhradních dílu, 2000Kč z koloběžky , registrace do Afilliate systému , možnost vytvoření banneru i odkazu . SMLOUVA

2. Baliček Standart -
Vhodný pro prodej pomoci jíž existujícího webu obchodního partnera, B2B , pomoci HTML FEEDU obchodní partner převede bez problém stovky produktu na svůj web, obdrží práva používat foto, video, texty, manuály, 3000 Kč zisk z koloběžky , 10 % z náhradních dílu , zboží dodáme zákazníku my, servis a záruka 2 roky, technická podpora je garance z naší strany zajištěna smlouvou.

3. Baliček profi.
Je vhodná pro vlastníky obchodu, prostoru kde fyzickou formou obchodní partner propaguje elektrické koloběžky a náhradní díly, povinnosti obchodního pantera je zakoupení elektrické koloběžky takzvaného vzorku pro jeho následnou prezentaci za sníženou cenu – 5000kč .

Pomoci HTML FEEDU obchodní partner převede bez problém stovky produktu na svůj web, obdrží práva používat foto, video, texty, manuály, 5000 Kč zisk z koloběžky, 10 % z náhradních dílu , zboží dodáme zákazníku my, servis a záruka 2 roky, technická podpora je garance z naší strany zajištěna smlouvou.