Python / Django Developer
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Jak nejspolehlivěji a nejlevněji zabalit a poslat oblečení?

 1. Zdravím, část sortimentu máme měkkého charakteru. Jenže větší část jsou malé drobnosti, které se také dají hodit do nějaké obálky. Ale nejsou to žádná kvanta produktů. Existuje nějaká jiná varianta, než plastové obálky? Bublinky jsou docela drahé, balit to do kartonu zase zabírá čas. Potřebuji, aby se to dalo rovnou když se jde do regálu rovnou do něčeho šoupnout a mít to hned zabalené.

  Jde mi o to, že nechci mít hromadu různého balícího materiálu - kartony, obálky, bublinky v různých velikostech apod. Raději bych koupil jeden univerzal ve velkém množství, klidně na dva roky dopředu, ale s pořádnou slevou. Není něco univerzálního, co lze velmi rychle složit nebo zalepit a do čeho se dá balit jak měkké zboží, tak tvrdé, u kterého hrozí proražení?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Kdyby to existovalo, tak tím balí všichni.

  Platí Vás za počet založených témat? :-D

  *ale jsou věcná.. jen na většinu není odpověď si myslím

 4. Ne, kdyby na to byla snadná odpověď, tak se na to neptám a najdu si to na googlu :-)

 5. Ty cerno-sede plastove samolepici pytliky nevyhovuji?

 6. Citace Původně odeslal Michal Kubíček Zobrazit příspěvek
  Ty cerno-sede plastove samolepici pytliky nevyhovuji?
  Jaké myslíte? Jestli hovoříte o plastových obálkách, tak ty nevyhovují, protože posíláme i věci, které ji jednoduše protrhnou. A je jedno, jestli koupím ty nejlevnější a nebo nějaké kvalitní. Jsou to drobnosti, které si o obálky vyloženě říkají, jenže bublinka je oproti těm platovým moc drahá a opět se občas protrhne, plastové jsou fakt spíše jen na ty hadry. My to teď balíme do kartonu, jenže je to časově náročnější a buď kvůli tomu musíme držet solo velikost, nebo se musí krabice upravovat a zase je to o čase. Takže to jak máme zautomatizované procesy, tak se ten čas zbytečně vyplácá na takové blbosti, jako je balení do kartonu. Vezměte si, že přijde objednávka, skladník vidí, kam má pro zboží jít, vezme obálku nalepí štítek, který na nej uč čeká vytisknutý, vezme ji a vyrazí k regálu. Rovnou po cestě tam tu jednu věc vloží a jde to na expedici. To je moje představa. Bohužel ten sortiment neumožňuje brát běžně nabízené obálky. Fakt nevím.

 7. OBALINDA.cz vždy něco vymyslí :-) dáš si vedle balícího stolu tu velkou roli Bublinkové folie, ze které si odmotáš patřičný kus, odstřihneš nůžkama (které máš pořád položené na vrchu té folie, abys je nemusel nikdy nikde hledat; jen teda než začneš folii odmotávat, vezmeš si je do jedné z rukou, pak je ovšem zase vrátíš nahoru na folii; ročně tak ušetříš až rok času ;-) a do toho kusu folie tu tvojí věc zamotáš, pak takto vzniklý balíček vrazíš do plastové obálky, zalepíš co možná nejvíc natěsno (obálku lze totiž lepit i dále, nemusíš jen úplně nahoře u vstupního otvoru), prdneš štítek a máš hotovo! PS Plastové obálky si firmy kupují většinou tak ve 2 až 3 velikostech a pokreje jim to naprostou většinu jejich potřeb tímto směrem. Např. L a XL nebo S a L nebo XL a MEGA apod. Tak balení zdar a byznysu zvlášť!

 8. Tyvoe, ty máš nějakého hlídacího psa, když se někde objeví tvůj odkaz? :-)))) Všechny odkazy jsem ti smazal, kup si inzerci :-)

Hostujeme u Server powered by TELE3