Python / Django Developer
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Adsense 3x zamítnuto - co s tím?

 1. Zdravím zdejší komunitu,
  rozhodl jsem se vydat do (pro mě) neprobádaných vod affiliate marketingu. Založil jsem si blog/magazín s články a recenzemi - MořeZábavy.cz. Vše je samozřejmě protkané affiliate linky. Dále jsem chtěl nasadit AdSense a zde jsem narazil na problém. Web byl zamítnut.

  Odůvodnění: Na vašem webu jsme zjistili porušení zásad.

  Postupně jsem si prostudoval programové zásady, web upravoval (přidal do té doby chybějící ads.txt, zásady o ochraně údajů, o cookies, kontakt). Následně jsem zažádal o kontrolu. Web opět nebyl přijat.

  Nevíte, v čem dalším by mohl být problém? Zpráva od Googlu je strohá. Programové zásady jsem si znovu několikrát prošel a ten problém prostě nevidím. Ze zdejších vláken, o podobném problému, mě napadá, že je na webu málo obsahu. Zatím tam mám 10 článku. Je to málo? Může to být tím? O další kontrolu mohu zažádat až 1. 3. 2020.

  Za každý tip či radu budu rád a předem za ni děkuji.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. 1/ - Emailová adresa není dostačující kontakt. Nikde ani jedna zmínka o provozovateli webu - VELKÝ PROBLÉM
  2/ - Velmi nekvalitní a krátké články. Předpokládám odněkud okopírované....?

 4. Nekdy si rikam, ze AdSense schvaluje robot a nekdy ze clovek, tezko rict.

  Ale vy tam opravdu vubec nemate udaj o provozovateli webu, ktery bych tam urcite uvedl. Ale asi to nebude ten hlavni problem.

 5. Citace Původně odeslal gostrider Zobrazit příspěvek
  1/ - Emailová adresa není dostačující kontakt. Nikde ani jedna zmínka o provozovateli webu - VELKÝ PROBLÉM
  2/ - Velmi nekvalitní a krátké články. Předpokládám odněkud okopírované....?
  1/ - Dobrá, doplním.
  2/ - Kopie nikoliv. Načtu si několik tématicky blízkých článku, podívám se na nějaká videa a pak píšu podle vlastních slov. Někde se inspiruji více, někde méně.

  Děkuji za podnětnou reakci

 6. Doporučil bych rozšířit hlavní stránku webu - přidat daleko více textu. Před lety mi Adsense taky jeden web zamítlo a pak stačilo přidat na hlavní stránku víc obsahu.

 7. Novy (mlady) web s clanky do 350 slov, a pokud je jich jeste malo, je ted realne tezko napojit na AdSense. Navic, v kombinaci s dalsimi affil a reklamou, AdSense vyhodnocuje web jako neuzitecny pro uzivatele.


  Dopiste udaje o provozovateli;
  Rozsirte stranku ochrany osobnich udaju, je velmi stroha a nepojednava nic o konkretnich Cookies ani o zpuvobu vyuziti dat od uzivatele;
  Formulare nemaji ani Checkbox s informujici o vyuziti udaju uzivatele pri pridani komentare - tj pro udeleni souhlasu se zpracovanim os. udaju;
  Affil odkazy v buttonech jsou tesne nalepene na obsah;


  Treba tento clanek je totalne o nicem a jen preplacany affilem, v kombinaci s AdSense to bude total o nicem, Google to proste neschvali.
  Idealni pomer affil v kombinaci AdSense v clanku je 3 odkazy na 350 slov (neokopirovane informace) a pouziti 1 max 2 plochy AdSense v pobsahu nebo kolem obsahu s jasnym oddelenim reklamy od obsahu.

  Tento clanek je taky totalne o nicem, asi jako vetsina dalsich: https://morezabavy.cz/jak-vybrat-novou-mycku/

 8. Citace Původně odeslal Oleg Zobrazit příspěvek
  Novy (mlady) web s clanky do 350 slov, a pokud je jich jeste malo, je ted realne tezko napojit na AdSense. Navic, v kombinaci s dalsimi affil a reklamou, AdSense vyhodnocuje web jako neuzitecny pro uzivatele.
  Máš o tomuto prosím nějaké detailnější info? Zajímá mě to spíš z pohledu inzerenta a jde mi hlavně o to "teď je těžké napojit" a cca vymezení hranic (protože začít s miniwebem bez pořádného obsahu nebýval roky pro Google problém, ale nemám tu zkušenost se začínáním teď).

Hostujeme u Server powered by TELE3